28 березня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
banertrud.gif


Анонси подій
ЗАПРОШУЄМО У КЛУБ БІЗНЕС-ПОДІЙ
У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості при Центрі підтримки підприємницьких ініціатив (каб. № 304) діє Клуб бізнес-подій. Теми засідань зацікавлять і шукачів роботи, і роботодавців, і школярів та студентську молодь (графік засідань) »
НАШ КАНАЛ YOUTUBE
Служба зайнятості безкоштовно пропонує бажаючим свою допомогу у створенні власного відеорезюме та гідної презентації роботодавцеві. Маєте потребу у кваліфікованих працівниках - ознайомтеся з відеорезюме шукачів роботи та виберіть достойного кандидата. Користуйтеся цією сучасною пропозицією на нашому каналі YouTube! »
ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ! ДОПОМОЖІТЬ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЯ!
Шановні роботодавці! До центрів зайнятості Тернопільської області постійно звертаються люди, які вимушено стали переселенцями із тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції. На обліку в базових центрах зайнятості зареєстровані вимушено переміщені шукачі роботи, які володіють такими професіями та спеціалістами: »
Новини
IНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦIВ
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню »
СПІВПРАЦЮЮЧИ З КОРОПЕЦЬКОЮ ОБ'ЄДНАНОЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ГРОМАДОЮ
27.03.2017
20 роботодавців Коропецької об'єднаної територіальної громади подали в Монастириський райцентр зайнятості 43 вакансії, з яких 38 вже укомплектовано »
У ТІСНОМУ КОНТАКТІ З РОБОТОДАВЦЕМ
27.03.2017
Чортківський районний центр зайнятості удосконалює форми співпраці з роботодавцями. Відвідування підприємств - один із дієвих методів налагодження партнерських стосунків. Отож, провідний юрисконсульт Чортківського РЦЗ Ірина Григорук днями відвідала місцеве товариство "Герчак" »
У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ГОВОРИЛИ ПРО ТЕ, ЯК ВАЖКО БУТИ МАМОЮ
27.03.2017
У Бережанському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу "Берегиня" на тему: "Як важливо бути мамою". На захід працівники РЦЗ запросили начальника cлужби у справах дітей районної державної адміністрації Світлану Звіришин »
МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ НА ЗАМОВЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ
27.03.2017
У Теребовлянському районному центрі зайнятості для безробітних відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення Теребовлянського відділу поліції з метою укомплектування посад дільничного інспектора, інспектора групи реагування патрульної поліції, поліцейського »
ВИЇЗНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ МАЙДАНЧИК НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ
27.03.2017
Гусятинський районний центр зайнятості організував виїзний дистанційний майданчик на території Васильковецької об'єднаної територіальної громади »
ОСОБЛИВА УВАГА - ГРОМАДСЬКИМ РОБОТАМ
27.03.2017
Провідний юрисконсульт Чортківського районного центру зайнятості Ірина Григорук зустрілася з головою Пробіжнянської сільської ради Назаром Костецьким. Було обговорено ситуацію на ринку праці Чортківщини, перспективи розвитку підприємництва та створення нових робочих місць »
Корисно шукачам роботи
ДИВІТЬСЯ РОЗВАЖАЛЬНО-ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ "ПОШУК РОБОТИ"
Мультиплікаційні фільми допоможуть набути та удосконалити знання стосовно пошуку роботи та ефективної комунікації з роботодавцем. Тим самим змінити своє життя, зробити конкретні кроки в працевлаштуванні та побудові кар'єри »
ЯК НЕ ПОТРАПИТИ У ПАСТКУ ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ЗА КОРДОНОМ
27.03.2017
99 % компаній, які обіцяють працевлаштування за кордоном, працюють нелегально. Такі дані наводить регіональний представник Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Дмитро Ярошенко і дає поради, як легально знайти роботу в іншій країні »
Каталог послуг
ОНОВЛЕНА ФОРМА ЗВІТНОСТІ № 3-ПН
Форма № 3-ПН подаватиметься за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії. Базовий центр зайнятості уточнюватиме актуальність вакансій не рідше ніж двічі на місяць під час особистої зустрічі з роботодавцем (у телефонному режимі або через засоби електронного зв'язку) »
ДО ВІДОМА РОБОТОДАВЦІВ!
Згідно із частиною четвертою прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" від 06.12.2016 № 1774-VIII мінімальна заробітна плата після набрання чинності цим законом (тобто з 01.01.2017) не застосовується для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг »
Огляд ЗМІ
В УКРАЇНІ ЗАПРОВАДЯТЬ ЕЛЕКТРОННІ ТРУДОВІ КНИЖКИ
27.03.2017
В Україні запровадять електронні трудові книжки, про це заявили в Пенсійному фонді. Зараз сервіс у розробці, пілотний запуск готується до осені. Тоді ж чиновники планують повністю закінчити оцифрування паперових відомостей »
В УКРАЇНІ З'ЯВИЛАСЬ ПРОФІЛЬНА КРАУДФАНДИНГОВА ПЛАТФОРМА - DONATE AGRO
24.03.2017
Тепер знайти інвестиції у власний проект, пов'язаний з аграрною сферою, стане легше: бізнес-акселератор AgroTalks запускає першу в Україні галузеву краудфандингову платформу »
Переваги служби за контрактом!
ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?
Міністерство оборони України запрошує на військову службу за контрактом »
ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ МАТЕРІАЛ ЩОДО ПРАВ, ПІЛЬГ, СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ ТА НОРМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ВСТАНОВЛЕНИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Основні права, пільги та соціальні гарантії передбачені для військовослужбовців військової служби за контрактом відповідно до таких норм законодавства України »
ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ
НОВІ ІНТЕРНЕТ-СЕРВІСИ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ  »
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
ДІЇ У ВИПАДКУ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ
Наша сторінка на Facebook
Як діяти в умовах надзвичайних ситуацій та загроз
РАДЯТЬ ФАХІВЦІ ДЕРЖСЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ  »
"Гаряча" інформаційно-консультаційна телефонна лінія
КОНСУЛЬТАЦІЇ ФАХІВЦІВ ОЦЗ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ: 23-51-95, 23-49-82  »
Форма для подання електронного звернення до Тернопільського обласного та районних центрів зайнятості
САЙТ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
Робота для тернополян
27.03.2017
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Портал нового покоління
Соціальні послуги роботодавцям
ВИДИ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЄ РОБОТОДАВЦЯМ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ  »
ВАКАНСІЯ: ВІД РОБОТОДАВЦЯ - ДО ШУКАЧА РОБОТИ  »
Тим, хто шукає роботу
Опитування
Що потрібно Вам, аби обрати фах?
інформація про заробітну плату
перелік професій, які користуються попитом на ринку праці
аби професія була "модною"
поради батьків та родичів
поради друзів та знайомих
реклама у засобах масової інформації про навчальні заклади
враховуєте свої здібності та нахили
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати