22 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

НА ЕКСКУРСІЮ ДО ПП ЛЮДМИЛА ЛІСОВИЧ
 
12.10.2017  |  Монастириський РЦЗ версія для друку
НА ЕКСКУРСІЮ ДО ПП ЛЮДМИЛА ЛІСОВИЧ

На екскурсію до ПП Людмили Лісович фахівці Монастириського РЦЗ запросили безробітних, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Відкрила захід директор центру зайнятості Надія Андрусів, яка ознайомила його учасників з послугами державної служби зайнятості та  співпрацею з приватним підприємцем.

 Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Марія Джиджора  наголосила, що з початку року роботодавцем подано 15 вакансій, рівень укомплектування, яких за сприянням служби зайнятості становить 100%, 5 осіб проходили стажування безпосередньо на робочому місці.

 Екскурсію провела керівник Людмила Лісович. Вона розповіла, що підприємство займається пошиттям верхнього одягу для потреб армії, показала технологічне устаткування, детально ознайомила з усіма операціями на швейних машинках, провела для бажаючих майстер клас. Повідомила про те, що на перспективу будуть вакантні посади швачок, ознайомила з умовами та оплатою праці. З претендентами на вакансії проведено співбесіди.