25 листопада 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ДИСТАНЦІЙНІ МАЙДАНЧИКИ У КОЛОДНЕНСЬКІЙ ТА ВИШНІВЕЦЬКІЙ ГРОМАДАХ
 
11.08.2017  |  Збаразький РЦЗ версія для друку
ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ДИСТАНЦІЙНІ МАЙДАНЧИКИ У КОЛОДНЕНСЬКІЙ ТА ВИШНІВЕЦЬКІЙ ГРОМАДАХ

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби населення фахівці Збаразького районного центру зайнятості організували інформаційно-консультаційні дистанційні майданчики у Колодненській та Вишнівецькій ОТГ за участю начальника відділу організації працевлаштування населення РЦЗ Любові Бродецької, начальника відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ Василя Коваля, завідувача сектору контролю за призначенням перерахунку та виплати пенсії Збаразького відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Володимира Вавро.

Представники центру зайнятості розповіли присутнім про можливості пошуку постійної та тимчасової роботи; порядок реєстрації в РЦЗ; проходження професійного навчання, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти та через отримання ваучера на навчання; започаткування власної справи за сприяння служби зайнятості, резервування часу у фахівців ЦЗ через інтернет-сервіс «Електронна черга». Піднімалося й питання працевлаштування демобілізованих учасників антитерористичної операції.

Володимир Вавро проконсультував жителів громад щодо виплати пенсії працюючим пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, щодо зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території іншої країни.