23 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Анонси подій

ЗАПРОШУЄМО НА ЗАСІДАННЯ ЖІНОЧОГО КЛУБУ "ГАРМОНІЯ"
 
12.12.2017 Тернопільський МРЦЗ версія для друку
ЗАПРОШУЄМО НА ЗАСІДАННЯ ЖІНОЧОГО КЛУБУ "ГАРМОНІЯ"

У гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості діє жіночий клуб «Гармонія». У клубі фахівці допомагають жінкам у побудові індивідуальної стратегії професійної самореалізації, професійному самовизначенні, виявленні здібностей, інтересів, можливостей та інших чинників, що впливають на кар’єрний ріст. Члени клубу вчаться самостійно аналізувати вимоги до фахівців на ринку праці, визначати кроки до професійного успіху та особистісного саморозвитку. У засіданнях «Гармонії» беруть участь успішні жінки - приватні підприємці, психологи, представники громадських організацій тощо. У клубі є нагода поспілкуватися, поділитися досвідом, взяти участь у тематичних дискусіях, рольових вправах, тренінгах.

Засідання жіночого клубу «Гармонія» відбудуться о 14.30 у гендерному центрі (м. Тернопіль, вул. Текстильна, 1-б, каб. № 106, Будинок праці, Тернопільський міськрайонний центр зайнятості):

18 грудня 2017 року – «Міжособистісні стосунки у сім'ї»;

15 січня 2018 року – «Емоційний інтелект»;

19 лютого 2018 року – «Активна життєва позиція-це мій успіх!».