22 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

ВИДИ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЄ РОБОТОДАВЦЯМ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
 
22.06.2017. Відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ версія для друку
ВИДИ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЄ РОБОТОДАВЦЯМ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

Інформування про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці.

Інформування роботодавців у відповідності з профілем підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості (далі – ЦЗ).

Інформування роботодавців про осіб, які шукають роботу та мають унікальні (рідкісні) професії, спеціальності або особисті якості, шляхом розміщення відомостей про них (без наведення прізвищ) на спеціальних стендах у секторі по роботі з роботодавцями та на відповідному файлі електронної бази даних ЄІАС (.NET).

Вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом («Вакансія: від роботодавця - до шукача роботи»).

Здійснення на замовлення роботодавця підбору необхідних працівників із використанням психодіагностичних методик: проведення тестування, оцінка та інтерпретація результатів («Відбір та підбір працівників на замовлення роботодавців»).

Сприяння укомплектуванню кадрами підприємств, організацій, установ шляхом виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця («Порядок компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»).

Задоволення потреб у робочої силі при виконанні певних видів робіт, які потребують тимчасових працівників («Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», «Громадські та інші роботи тимчасового характеру»).

-              Сприяння укомплектуванню кадрами роботодавців шляхом виплати компенсації витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб («Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб»).

-              Сприяння працевлаштуванню кадрами роботодавців шляхом виплати компенсації роботодавця, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, на перепідготовку та підвищення кваліфікації («Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб»).

Допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом представлення вакансій для потенційних працівників в ході проведення ярмарків вакансій.

Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві («Професійне навчання на підприємстві»).

Видача ваучерів на навчання громадянам, старшим 45 років, для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями.

Надання комплексу спеціальних послуг у розв’язанні проблеми роботи із трудовим колективом в ситуації запланованого вивільнення працівників. З цією метою здійснення превентивних та адаптаційних заходів, спрямованих на підбір роботи, профнавчання, залучення до самозайнятості цих громадян, консультування щодо змісту їх прав і державних гарантій, психологічну адаптацію працівників до початку їх фактичного звільнення.

Консультування щодо впровадження певних норм законодавства про працю і зайнятість, державне соціальне страхування на випадок безробіття, в т.ч. при вивільненні працівників.

Надання допомоги по частковому безробіттю («Порядок допомоги по частковому безробіттю»).

Допомога у підготовці текстів оголошень про вакансії і пошук кадрів для їх розміщення у ЄІАС (.NET), засобах масової інформації.

Сприяння у проведенні роботодавцями співбесід із кандидатами на робочі місця – розробка і забезпечення відповідними рекомендаціями по техніці їх проведення, надання приміщень для зустрічі з кандидатами.

Проведення семінарів для керівників підприємств та представників кадрових служб.

Розміщення в центрах зайнятості у Паспортах ПОУ відомостей про підприємства, їх історію, продукцію, що вони випускають, соціально-економічне становище тощо, інформації про вакансії.

Організація ярмарків вакансій.

Консультування щодо використання праці іноземців (рубрика «Видача дозволів іноземцям», розділи: «Документи і контакти», «Інформація до відома»).

Консультування з питань працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці («Квотування робочих місць»).

Консультування щодо надання послуг з посередництва в працевлаштуванні за кордоном.

Інформування про витрати ЦЗ коштів страхового фонду за статтями бюджету (розділ «Сплата страхових внесків» рубрики «Послуги роботодавцям»).

Послуги надаються державною службою зайнятості безкоштовно.

Консультацію щодо надання послуг Ви можете отримати в будь-якому центрі зайнятості:

адреси центрів зайнятості>>