17 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

У ЦЕНТРАХ ЗАЙНЯТОСТІ - ЗУСТРІЧІ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ
 
20.03.2017  |  Бучацький та Зборівський РЦЗ версія для друку
У ЦЕНТРАХ ЗАЙНЯТОСТІ - ЗУСТРІЧІ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ

У Бучацькому райцентрі зайнятості відбулась «Презентація роботодавця» - Бучацького відділу поліції Теребовлянського управління національної поліції. Майор, старший інспектор кадрового забезпечення Сергій Василик ознайомив присутніх зі специфікою роботи оновленої поліції, особливостями прийому на службу.

Безробітні-учасники заходу взяли участь у дискусії щодо переваг та недоліків роботи поліції. Кілька осіб з числа безробітних виявили бажання подати відповідні документи для  участі в конкурсі на зайняття посад поліцейських.

Зустріч із начальником Зборівського відділення поліції Тернопільського відділу поліції ГУНП в області Миколою Петриком та начальником сектору реагування патрульної поліції Русланом Марківим провів директор Зборівського РЦЗ Ігор Лужняк.

   Він розповів про перелік послуг, які надає служба зайнятості, в тому числі щодо можливостей центру зайнятості з добору необхідних кадрів.

Сторони обговорили питання організації в Зборівському РЦЗ «Дня поліції», створення інформаційного кутка для розміщення рекламно-агітаційних матеріалів та оголошень щодо умов проходження поліцейської служби. Крім того, досягнуто домовленості про проведення міні-ярмарку вакансій для укомплектування посади поліцейських роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль».