17 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність ОЦЗ

ФАХІВЦІ ЗБАРАЗЬКОГО РЦЗ ПОБУВАЛИ У КОЛОДНЕНСЬКІЙ ОБ'ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ
 
20.03.2017  |  Збаразький РЦЗ версія для друку
ФАХІВЦІ ЗБАРАЗЬКОГО РЦЗ ПОБУВАЛИ У КОЛОДНЕНСЬКІЙ ОБ'ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

На території Колодненської об’єднаної територіальної громади за ініціативи Збаразького районного центру зайнятості було розгорнуто виїзний консультаційний дистанційний майданчик, у рамках якого фахівці РЦЗ зустрілися з в.о. сільського голови с. Колодне Вітою Швидкою.

Вона розповіла про проблеми громади та можливі шляхи їх вирішення, про розвиток підприємств та приватного підприємництва, які розміщені на території об’єднаної територіальної громади.

В.о. директора РЦЗ Оксана Радібова під час бесіди поінформувала про послуги служби зайнятості населенню та роботодавцям, про сприяння у працевлаштуванні безробітних, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, ознайомила з проектом угоди про співпрацю, яка укладається з метою забезпечення подальшого розвитку соціального діалогу на ринку праці, сприяння зайнятості населення на даній території та формування роботодавцями соціально відповідального бізнесу.

У результаті - було підписано угоду про співпрацю та план спільних дій на 2017 рік, а також у зв’язку з проведенням Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» і Дня благоустрою територій населених пунктів та підготовкою до Великодніх свят було досягнуто домовленості про укладення договору на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру.