17 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

ЮНІ ЛАНІВЧАНИ ДІЗНАЛИСЯ ЯК ПРАЦЮЮТЬ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВІ
 
20.03.2017  |  Лановецький РЦЗ версія для друку
ЮНІ ЛАНІВЧАНИ ДІЗНАЛИСЯ ЯК ПРАЦЮЮТЬ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВІ

Питання вибору професії особливо гостро стоїть перед шкільною молоддю, тому одним із пріоритетних напрямків роботи Лановецького районного центру зайнятості є надання профорієнтаційних послуг школярам. Основний акцент в цій роботі ставиться на орієнтацію молоді на робітничі професії, які вкрай необхідні на підприємствах району.

Так, старшокласники Буглівської ЗОШ під час професіографічної екскурсії, організованої фахівцями РЦЗ, мали можливість поспілкуватися з працівниками місцевого приватного сільськогосподарського підприємства ім Шевченка.

Головний інженер підприємства Андрій Богачук ознайомив школярів з діяльністю підприємства, умовами та режимом праці, перспективами розвитку, актуальними вакансіями на підприємстві. Діти з цікавістю слухали про те, як працюють трактористи, водії, слюсарі-ремонтники, електрики, газозварники, механізатори.

Особливе захоплення в юних відвідувачів викликала сучасна сільськогосподарська техніка нового покоління, як закордонна, так і відчизняного виробництва - трактори «Бєларусь», «Джондір», «Клаас» та ін. Андрій Богачук зазначив, що для її експлуатації необхідна спеціальна освіта, додаткові знання.

«Думаю, що в майбутньому хтось із цих дітей обов’зково вирішить повернутись на підприємство, але вже як кваліфікований спеціаліст», - сказав представник ПСП.

На завершення екскурсії школярі щиро подякували працівникам підприємства за змістовний та цікавий захід.