22 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ ЗАПРАЦЮЄ БІЗНЕС-ІНКУБАТОР, СТВОРЕНИЙ НА БАЗІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ
 
03.10.2017 версія для друку
НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ ЗАПРАЦЮЄ БІЗНЕС-ІНКУБАТОР, СТВОРЕНИЙ НА БАЗІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Не маючи практичного досвіду, але маючи бажання започаткувати свою власну справу з ідеї, громадяни можуть безкоштовно навчитись підприємництву, отримати бізнес-наставництво за допомоги представників органів влади, наукових, банківських установ, бізнес-об’єднань, успішних підприємців області, досвідчених менторів та експертів з бізнес-середовища.

Стати учасником Бізнес-інкубатора можна буде пройшовши конкурсний відбір на участь у ньому.

За результатами конкурсного відбору буде відібрано 10 переможців, які впродовж року отримають статус резидента Бізнес-інкубатора, а також буде обрано 20 осіб, які впродовж двох років стануть зовнішніми користувачами даного інкубатора.

Діятиме Бізнес-інкубатор за спеціально розробленою програмою інкубації, яка передбачатиме для своїх учасників наступні можливості:

Для резидентів Бізнес-інкубатора: технічно-оснащені робочі місця (наявність комп’ютерної та іншої оргтехніки, безкоштовний інтернет, Wi-fi).

Для резидентів та зовнішніх користувачів Бізнес-інкубатора:

1. Нетворкінг, конференції, семінари, тренінги, бізнес-зустрічі, круглі столи, майстер-класи, форуми з актуальних питань ведення підприємницької діяльності;

2. Бізнес-наставництво, менторинг;

3. Доступ до вільних приміщень (залів) з метою проведення тематичних заходів, переговорів, зустрічей, нарад, тощо;

4. Інформаційно-консультаційні послуги та навчальні заходи визначені відповідно до Програми інкубації;

5. Співпраця з органами державної влади, установами та організаціями, науковими та банківськими установами, бізнес-об’єднаннями;

6. Підтримка від Тернопільського регіонального центру підтримки підприємництва.

Прийом заявок на участь у конкурсному відборі в Бізнес-інкубатор розпочнеться найближчим часом.

У разі виявлення зацікавленості щодо участі в Бізнес-інкубаторі та для отримання детальнішої інформації, звертайтесь в Тернопільський регіональний центр підтримки підприємництва: Тел.: (0352) 52 31 72, моб.: (098) 648 60 86, e-mail: ternopil.vrp@gmail.com .

Слідкуйте за новинами на офіційних веб-сайтах  Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільського обласного центру зайнятості http://www.oda.te.gov.ua/, http://dcz.gov.ua/ter/control/uk/index, а також на сторінках у мережі Фейсбук Тернопільського регіонального центру підтримки підприємництва та департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації https://www.facebook.com/Center.for.support.enterpise2017/, https://www.facebook.com/derittoda/.

Якщо у Вас з’явилися додаткові запитання - звератайтеся до нас!

“Тернопільський регіональний центр підтримки підприємництва”: м.Тернопіль, вул.Грушевського,8, каб. 837. Тел.: (0352) 52-33-83, 25-25-85. Тел. моб.: (098) 648-60-86, (098) 117-16-32