29 квiтня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Анонси подій

НОВА ОНЛАЙН-РУБРИКА, ЯКА ДОПОМОЖЕ УКРАЇНЦЯМ ВИРІШИТИ СКЛАДНІ СОЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ
 
16.11.2016. ДСЗ версія для друку
НОВА ОНЛАЙН-РУБРИКА, ЯКА ДОПОМОЖЕ УКРАЇНЦЯМ ВИРІШИТИ СКЛАДНІ СОЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ

Державна служба зайнятості запускає щотижневий марафон "крапки над і", в рамках якого, кожного четверга на сторінці структури у соціальній мережі Фейсбук буде працювати експерт, який відповідатиме на всі нагальні питання громадян. Про це сказав заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.

"Соціальна сфера завжди була цікавою і найбільш проблематичною для українців. Ми дуже хочемо, аби наші громадяни були максимально обізнаними. Хочемо бути ближче, тому щочетверга з 16.00 до 17.00 наші експерти будуть розставляти "крапки над і", а почнемо ми зі сфери соцпослуг", - наголосив С. Кравченко

За його словами марафон відкриває Бершадська Любов Вікторівна, начальник Управління організації надання соціальних послуг.

Фахівець відповість на усі питання, які стосуються виплати допомоги по безробіттю, реєстрації у службі зайнятості та соціальних послуг Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

 

Діалог - на Фейсбук-сторінці Державної служби зайнятості https://www.facebook.com/pages/Державна-служба-зайнятості/720006168113221