23 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

ЧИ МОЖНА ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЯ НЕДОСВІДЧЕНОМУ?
 
04.01.2017  |  realna-robota.volyn.ua версія для друку
ЧИ МОЖНА ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЯ НЕДОСВІДЧЕНОМУ?

Деякі солідні компанії набирають молодих співробітників з метою навчити персонал «під себе». Для цього розробляють спеціальні програми входження в професію, проводять навчання, знайомлять з корпоративною культурою.

Проте здебільшого претендентів без практики та стажу за фахом все-таки не беруть на роботу. Що робити в цьому випадку?

По-перше, не сприймайте близько до серця будь-яку таку відмову роботодавця. Досвід - справа наживна, і кожна людина колись починає його здобувати.

По-друге, визначте джерела пошуку. Підійдуть газетні оголошення, Інтернет-сайти з працевлаштування, допомога друзів і знайомих і , звичайно, центр зайнятості. Не занадто гарні для цієї мети рекрутингові та кадрові агентства - зазвичай ці компанії набирають досвідчених, висококваліфікованих фахівців.

По-третє, потрібно проаналізувати, яка робота є на ринку праці, і зіставити свої бажання з існуючими вакансіями. Варто трохи знизити свої первинні очікування (поки ви недосвідчені, на солідну заробітну плату розраховувати не доводиться, і це потрібно сприйняти спокійно). Не варто сподіватися одержати гарну посаду із солідним заробітком при мінімальних вимогах роботодавця, зазначених в оголошенні. Швидше за все, відправившись на співбесіду, ви познайомитеся з представниками мережного маркетингу.

На які посади можна претендувати, не маючи досвіду роботи? Стабільно затребувані агенти з нерухомості, а також страхові агенти. Потрібні підсобні робітники, різнороби, вантажники. Без стажу за фахом вас можуть взяти на роботу продавцем, лаборантом, секретарем, приймальником замовлень, адміністратором, диспетчером тощо.

Джерело: http://realna-robota.volyn.ua