15 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ
 
31.01.2017  |  Бучацький РЦЗ версія для друку
АКЦІЯ "ВИПУСКНИК" У ШКОЛАХ СІЛ БАРИШ ТА ОЗЕРЯНИ

Вибір професії – це важливий крок у доросле життя. Робота і все, що з нею пов'язане, займає більшу половину життя людини. Знайти себе у світі професії – означає здобути можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свій талант. Саме тому на допомогу молоді у виборі професії приходить служба зайнятості.

30 січня цього року фахівці Бучацького районного центру зайнятості провели акцію        «Випускник» для старшокласників ЗОШ сіл Бариш та Озеряни.

 «Сучасний ринок праці потребує кваліфікованих спеціалістів з професійною освітою, - сказала виконувач обовязків директора РЦЗ Любов Мерв’як. - Щоб правильно обрати фах, молода особа має критично проаналізувати свої здібності та особисті якості, знаходити необхідні відомості про майбутню спеціальність, порівнювати отриману інформацію зі своїми можливостями. Тільки за таких умов набута професійна освіта у майбутньому надасть молодому фахівцеві бажаний результат».

Школярів також поінформували про послуги служби зайнятості, актуальні професії на ринку праці. У ході заходу було розглянуто основні помилки, що існують при виборі професійної діяльності. Потім учні перейшли до практичного занять, де визначили вміння, навички та шукали їм застосування в професіях.

Кожен із учасників акції отримав буклети, листівки з описами робітничих професій, з інформацією про те, як правильно обрати майбутню роботу.