21 листопада 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ МАЙДАНЧИК ПРАЦЮВАВ У НОВОСІЛЬСЬКІЙ ОТГ
 
14.09.2017  |  Підволочиський РЦЗ версія для друку
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ МАЙДАНЧИК ПРАЦЮВАВ У НОВОСІЛЬСЬКІЙ ОТГ

За ініціативи Підволочиського районного центру зайнятості на території Новосільської об’єднаної територіальної громади організовано виїзний консультаційно-інформаційний дистанційний майданчик. 

У заході взяли участь директор РЦЗ Ірина Левицька, начальник відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ Віра Мокрій, начальник відділу Підволочиського бюро правової допомоги Адріана Левак, заступник сільського голови Новосільської сільської ради Роман Гловінський, старости сіл, які входять в ОТГ.

Мешканці громади отримали консультації з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, необхідного переліку документів, особливостей призначення допомоги по безробіттю. 

Відвідувачам було запропоновано використання новітніх он-лайн технологій, електронних сервісів, сайтів з пошуку роботи; роз`яснено механізм віддаленого користування послугами служби зайнятості, можливості резервування часу через сервіс «Електронна черга».

Під час заходу йшла мова про проблеми громади та шляхи їх вирішення, сприяння зайнятості населення, у тому числі, демобілізованим учасникам АТО і членам їх сімей, людям з інвалідністю.

Заступник сільського голови Новосільської сільради повідомив про внесення змін до рішення «Про сільський бюджет на 2017 рік», яким передбачено кошти в сумі 2,0 тисячі гривень для організації громадських робіт.

Увага присутніх зверталась на те, що всі без винятку жителі району мають можливість звернутися зі своїми питаннями та проблемами до відповідних спеціалістів  під час таких виїзних дистанційних майданчиків та отримати допомогу у вирішенні актуальних проблем з питань соціального захисту населення.

До речі, з метою проведення інформаційно-консультаційної роботи з населенням, для працівників райцентру зайнятості у сільраді створено віддалене робоче місце.