21 листопада 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

ПРОФЕСІЯ- ЦЕ ОСНОВА ЖИТТЄВОГО УСПІХУ
 
14.09.2017  |  Чортківський РЦЗ версія для друку
ПРОФЕСІЯ- ЦЕ ОСНОВА ЖИТТЄВОГО УСПІХУ

З метою надання допомоги у професійному самовизначенні, фахівці Чортківського районного центру зайнятості створили клуб для учнівської молоді «Професійний старт у майбутнє».

Мета клубу: підготовка школярів до соціальних змін, вибору майбутнього фаху, формування реального уявлення про ринок праці.

Так, 14 вересня 2017 року відбулося перше засідання клубу для учнівської молоді Колиндянської та Давидківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів на тему: “Професія — це основа життєвого успіху” за участю спеціаліста центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Чортківської міської ради Тетяни Коберніцької та волонтера Корпусу Миру Шейна Селстрома.

Діти активно та з цікавістю виконували інтерактивні вправи та завдання, спрямовані на самопізнання і визначення майбутньої професійної ролі, складали власні візитки-мрії, інформаційну карту професійного успіху.

Тетяна Коберніцька вела мову про фактори, які впливають на професійне самовизначення, а волонтер Шейн Селстром звернув увагу дітей на правильний вибір фаху через своє “Я”, тобто з урахуванням власних захоплень, інтересів і т.п.