23 листопада 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

СТАЛО ВІДОМО, СКІЛЬКИ НАСПРАВДІ ПЛАТЯТЬ АГРАРІЇ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ СВОЇМ ПРАЦІВНИКАМ
23.11.2017

У вересні цього року середня номінальна зарплата штатного працівника сільського господарства на Тернопільщині становила 6398 гривень »

ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ: З ПОЧАТКУ РОКУ РОБОТОДАВЦІ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ПОДАЛИ МАЙЖЕ 34,6 ТИСЯЧІ ВАКАНСІЙ
23.11.2017

до Тернопільської обласної служби зайнятості 6407 роботодавців (за 10 місяців 2016 року - 5601) подали відомості про 34570 (у 2016-му - 30749) вакансій. За станом на 1 листопада 2017 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості, у порівнянні з відповідною датою минулого року, зросла на 20,5% та становила 2520 одиниць »

КОШТИ НА БІЗНЕС ТЕРНОПОЛЯН НЕ ОПОДАТКОВУЮТЬСЯ
14.11.2017

Податківці зазначили, що сума грошових коштів, виданих центром зайнятості на розвиток підприємництва згідно з нормами Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності, не включається до доходу громадянина та не оподатковується податком на доходи фізичних осіб та військовим збором »

У ТЕРНОПОЛІ НЕ МОЖУТЬ ЗНАЙТИ ПРАЦІВНИКІВ НА ЗАРПЛАТУ НАВІТЬ У 15-25 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ
07.11.2017

Журналісти проаналізували вакансії на сайтах з пошуку роботи. Відібрали ті оголошення, у яких роботодавці зазначили рівень зарплати і вимоги до роботи »

БЕЗРОБІТНІ ТА СТУДЕНТИ ТЕЖ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ
03.11.2017

Люди, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, та студенти теж мають право на субсидії. Про це повідомляється на офіційній сторінці Урядового порталу у соцмережі Фейсбук »

БЕЗ ОФІЦІЙНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НЕ БУДЕ ВИСОКИХ ПЕНСІЙ
30.10.2017

Збільшення страхового стажу, необхідного для виходу на заслужений відпочинок, має спонукати українців, щоб їх брали на роботу лише офіційно »

ГОЛОВНІ ВИМОГИ, ЯКИХ ПОВИННІ ДОТРИМУВАТИСЬ РОБОТОДАВЦІ ПРИ ВИВІЛЬНЕННІ ПРАЦІВНИКІВ
25.10.2017

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу Законів про Працю України (КЗпП) трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником або уповноваженим ним органом в разі скорочення чисельності або штату працівників »

ТЕРНОПІЛЬЩИНА: УЧАСНИКИ АТО ПРИ ЗАПОЧАТКУВАННІ БІЗНЕСУ МАТИМУТЬ ПІЛЬГИ
29.09.2017

Дорожня карта покликана сформувати сприятливе середовище для соціалізації, реалізації власних ідей і підприємницьких ініціатив демобілізованих воїнів. Окрім того, вона повинна допомогти виокремити перешкоди і проблемні моменти, що заважають започаткуванню і веденню бізнесу »

ХТО ТАКА САМОЗАЙНЯТА ОСОБА?
20.09.2017

Стаття 14 Податкового кодексу України дає визначення, що самозайнята особа -це платник податку, який є фізичною особою - підприємцем або провадить незалежну професійну діяльність за умови, що така особа не є працівником в межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності »

ЗАРПЛАТА В "КОНВЕРТІ", ЯКІ НАСЛІДКИ…
13.09.2017

Складне сьогодення підштовхує багатьох роботодавців до "тіньових" схем виплати заробітної плати своїм працівникам. Всім добре відомі випадки, коли підприємство офіційно сплачує своїм працівникам мінімальну заробітну плату та неофіційно решту заробітної плати працівник отримує "в конверті". Така схема взаємовигідна тільки на перший погляд, поглянемо на неї з іншого боку. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »