22 вересня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

ХТО ТАКА САМОЗАЙНЯТА ОСОБА?
20.09.2017

Стаття 14 Податкового кодексу України дає визначення, що самозайнята особа -це платник податку, який є фізичною особою - підприємцем або провадить незалежну професійну діяльність за умови, що така особа не є працівником в межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності »

ЗАРПЛАТА В "КОНВЕРТІ", ЯКІ НАСЛІДКИ…
13.09.2017

Складне сьогодення підштовхує багатьох роботодавців до "тіньових" схем виплати заробітної плати своїм працівникам. Всім добре відомі випадки, коли підприємство офіційно сплачує своїм працівникам мінімальну заробітну плату та неофіційно решту заробітної плати працівник отримує "в конверті". Така схема взаємовигідна тільки на перший погляд, поглянемо на неї з іншого боку. »

БЕЗРОБІТНИМ ТЕРНОПОЛЯНАМ ПРОПОНУЮТЬ СТАВАТИ БІЗНЕСМЕНАМИ
11.09.2017

Усім, хто розпочинає власну справу у галузі підприємництва, держава обіцяє одноразову фінансову допомогу. Таким чином намагаються подолати проблему безробіття »

ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ РОБОТОЮ МІЛЬЙОНИ ЛЮДЕЙ
08.09.2017

У майбутньому люди будуть доповнювати роботу машини або ж контролювати її якість »

ЯКУ РОБОТУ ПРОПОНУЮТЬ СТУДЕНТАМ РОБОТОДАВЦІ
07.09.2017

На сайтах пошуку роботи для студентів є багато пропозицій. Щодня роботодавці розміщують понад 4 тис. вакансій для студентів, кажуть фахівці ресурсу Work.ua »

ТРУДОВИЙ СТИМУЛ. ЩО НЕСЕ ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ ПРОЕКТ ВІД МІНСОЦУ?
06.09.2017

Допомогу по безробіттю зменшать, а отримати її стане важче. Роботодавцям компенсуватимуть не ЄСВ, а витрати на оплату праці. Аутсорсинг обмежать, однак створюється категорія "транзитних робочих місць" зі "знижкою" на оплату праці. Все це передбачає законопроект Міністерства соціальної політики »

ВИПУСКНИКІВ ПТУ ХОЧУТЬ ЗОБОВ'ЯЗАТИ ВІДПРАЦЮВАТИ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ НЕ МЕНШЕ ТРЬОХ РОКІВ
05.09.2017

Зараз на часі питання створення нових спеціальностей. Зокрема, запроваджуємо спеціальності реставратора кам'яних споруд, фахівців з ліпнини та штукатурки, монтажника з утеплення фасадів та дахів, садівника, бджоляра. Адже фермерські господарства розвиваються і потребують таких кваліфікованих фахівців... »

АБІТУРІЄНТИ ОБИРАЮТЬ МЕНЕДЖМЕНТ І ЕКОНОМІКУ, А РОБОТОДАВЦІ ШУКАЮТЬ АГРАРІЇВ, ШТУКАТУРІВ І ОПЕРАТОРІВ ДРОНІВ
04.09.2017

У той час, як українські абітурієнти мріють працювати економістами та менеджерами, вітчизняний ринок праці чекає від них вищої освіти з інших спеціальностей »

АГРАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ВЗЯЛОСЯ ЗА ВІДРОДЖЕННЯ М'ЯСНОГО СКОТАРСТВА
01.09.2017

Керівництво компанії "Агропродсервіс" переконане, що відродження престижності праці на селі лежить в осучасненні виробництва та гідній оплаті праці. Саме тому компанія ініціює тісну, в тому числі, фінансову співпрацю з населенням, де люди бачать перспективу в розвитку тваринництва »

БЕЗРОБІТТЯ В УКРАЇНІ ТА РОБОТА В ЄВРОПІ: ЯК ВПЛИВАЄ БЕЗВІЗ НА ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ
01.09.2017

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів експерт економічних програм Центру Разумкова Володимир Сіденко, оцінюючи цьогорічний рівень безробіття та зайнятість населення порівняно з минулорічними показниками »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »