17 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги роботодавцям

Каталог послуг

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ! ДОПОМОЖІТЬ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЯ!

Шановні роботодавці! До центрів зайнятості Тернопільської області звертаються люди, які вимушено стали переселенцями із тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції, котрі знайшли прихисток на Тернопільщині. За станом на 10.01.2018 на обліку в базових центрах зайнятості перебувають переселенці, які володіють такими професіями та спеціальностями: »

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ! ВАМ ПОТРІБНІ ПРАЦІВНИКИ - ОЗНАЙОМТЕСЬ З ПЕРЕЛІКОМ БЕЗРОБІТНИХ ТЕРНОПОЛЯН, ЯКІ ШУКАЮТЬ РОБОТУ (У ПРОФЕСІЙНОМУ РОЗРІЗІ)

Список безробітних тернополян, які шукають роботу (у професійному розрізі) за станом на 01.01.2018 »

ВИДИ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЄ РОБОТОДАВЦЯМ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

Інформування, консультації, підбір і навчання кадрів, організація тимчасових робіт, надання комплексу спеціальних послуг у розв'язанні проблеми роботи із трудовим колективом в ситуації запланованого вивільнення працівників… »

ГРОМАДСЬКІ ТА ІНШІ РОБОТИ ТИМЧАСОВОГО ХАРАКТЕРУ

Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт »

ОНОВЛЕНА ФОРМА ЗВІТНОСТІ № 3-ПН

Форма № 3-ПН подаватиметься за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії. Базовий центр зайнятості уточнюватиме актуальність вакансій не рідше ніж двічі на місяць під час особистої зустрічі з роботодавцем (у телефонному режимі або через засоби електронного зв'язку) »

ДО ВІДОМА РОБОТОДАВЦІВ!

Згідно із частиною четвертою прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" від 06.12.2016 № 1774-VIII мінімальна заробітна плата після набрання чинності цим законом (тобто з 01.01.2017) не застосовується для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг »

ЧИМ РОБОТОДАВЦЮ КОРИСНА СПІВПРАЦЯ ЗІ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ

Державна служба зайнятості є посередником на ринку праці між роботодавцем, який має потребу в кадрах, та людьми, які шукають роботу »

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ

Види послуг, які надає роботодавцям Державна служба зайнятості »

СТИМУЛЮВАННЯ РОБОТОДАВЦІВ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

При працевлаштуванні зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб роботодавці мають право на компенсацію витрат на оплату праці, а також на перепідготовку та підвищення кваліфікації переселенців »

ЧАСТКОВЕ БЕЗРОБІТТЯ: ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ

З метою спрощення та вдосконалення механізму надання підприємствам коштів для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю, до порядку надання такої допомоги внесені зміни, які затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 15.07.2014 № 468 «Про затвердження змін до порядку надання допомоги по частковому безробіттю». Даний наказ зареєстрований в Міністерстві юстиції 5 серпня 2014 року за № 921/25698 та набрав чинності 22 серпня ц. р. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »