23 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

ДИВІТЬСЯ РОЗВАЖАЛЬНО-ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ "ПОШУК РОБОТИ"

Мультиплікаційні фільми допоможуть набути та удосконалити знання стосовно пошуку роботи та ефективної комунікації з роботодавцем. Тим самим змінити своє життя, зробити конкретні кроки в працевлаштуванні та побудові кар'єри »

КАР'ЄРА В МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ
ДОДАТКОВИЙ ЗАРОБІТОК В ТЕРНОПОЛІ: НАЙВИГІДНІШІ ВАРІАНТИ
23.11.2017

На сьогодні фінансове питання - чи не найважливіше в житті кожного тернополянина. Саме тому ми пропонуємо вам топ-7 способів додаткового підробітку »

9 КНИГ, ЯКІ ВЧАТЬ НІКОЛИ НЕ ЗДАВАТИСЯ
24.10.2017

Бувають дні, коли вся несправедливість світу падає на твої плечі і здається, що найкраще зараз опустити руки і припинити боротьбу. І часто в ці моменти головне - не почати жаліти себе, а здригнутися і йти далі »

ЦИХ МІФІВ ВАРТО ПОЗБУТИСЬ, АБИ ЗНАЙТИ РОБОТУ ВАШОЇ МРІЇ
06.09.2017

Стати шеф-кухарем після того, як ви провчилися декілька років на юридичному, наприклад, нелегко. Але реально! Для того, щоб кардинально змінити сферу діяльності сьогодні є всі можливості, варто лише ними скористатися. В першу чергу, ви будете боятися, що у вас нічого не вийде, або що ви "вже занадто старі" для такого. Але це все міфи, і від них треба позбутись якомого швидше »

ПОСТІЙНО ВЧИТИСЯ НОВОГО - ЗРОБІТЬ ЦЕ СВОЄЮ ЗВИЧКОЮ
31.08.2017

Не припиняйте вчитись! Кожного дня, місяця, року збагачуйте себе новими знаннями. Це допоможе вам не лише в професійній сфері, але й в особистому житті »

ГОТОВІ ОТРИМУВАТИ БІЛЬШУ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ? ГОВОРИМО ПРО ЦЕ
19.08.2017

Заробітна плата - це одне із важливих питань для всіх учасників ринку праці. І якщо на етапі працевлаштування та стажування рівень оплати може бути меншим, то у перспективі це питання може і повинно переглядатися. Відповідно розмова про підвищення зарплати між співробітником і керівником рано чи пізно, але відбувається »

КОМУНІКАТИВНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ - ІНСТРУМЕНТ ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
04.08.2017

Спілкування є невід'ємним атрибутом багатьох процесів життя і ринок праці не виняток. "Високий рівень комунікативної компетенції" не тільки гарні слова для резюме, але й обов'язкова складова для досягнення конструктивних результатів під час пошуку нових робіт, клієнтів або замовлень. Що входить у поняття "комунікативна компетенція" і як її краще використовувати в робочих процесах? »

ТЕСТ НА ЖИТТЄВЕ ПОКЛИКАННЯ
01.08.2017

Перед вами 8 фігур. Виберіть з них одну, яка, на вашу думку, найбільше схожа на вас. Тепер прочитайте її характеристику… (публікується мовою оригіналу) »

НЕ ТРЕБА ТАК: 8 НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ПОМИЛОК В РЕЗЮМЕ
31.07.2017

Хочете написати ідеальне резюме? Перевірте, чи немає в ньому цих 8 помилок »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »