23 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна

Переваги служби за контрактом!

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

Міністерство оборони України запрошує на військову службу за контрактом »

ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ МАТЕРІАЛ ЩОДО ПРАВ, ПІЛЬГ, СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ ТА НОРМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ВСТАНОВЛЕНИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ

Основні права, пільги та соціальні гарантії передбачені для військовослужбовців військової служби за контрактом відповідно до таких норм законодавства України »

НА ДОПОМОГУ ЗАХИСНИКАМ БАТЬКІВЩИНИ

Про права та пільги учасників АТО та членів їх сімей »

ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

Тернопільський об'єднаний міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу »

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ У ВИСОКОМОБІЛЬНИХ ДЕСАНТНИХ ВІЙСЬКАХ
18.08.2017

З метою набору на військову службу за контрактом 80-та окрема десантно-штурмова бригада (м. Львів) запрошує для проходження військової служби громадян України та військовослужбовців запасу віком від 18 до 45 років, фізично розвинутих та бажаючих служити у Високомобільних десантних військах »

ПІСЛЯ СЕМІНАРІВ 29 ДЕМОБІЛІЗОВАНИХ УЧАСНИКІВ АТО ПІШЛИ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ
15.06.2017

Фахівці центрів зайнятості Тернопільщини спільно з місцевими військовими комісаріатами організовують семінари з орієнтації безробітних на проходження військової служби за контрактом »

ОГОЛОШЕНО НАБІР ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ ДО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ОПЕРАТИВНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ (НЦ ОЗ)
17.01.2017

Військова частина А2738 (м. Кам'янець-Подільський) запрошує на військову службу за контрактом до НЦ ОЗ Збройних Сил України, що формується у м. Кам'янець-Подільський, осіб чоловічої статі віком від 18 років для проходження служби за контрактом на посадах рядового, сержантського, старшинського (водій, водій-кранівник, тракторист, машиніст екскаватора, сапер, механік-водій, інструктор на всі види техніки) та офіцерського складу (командир взводу, командир роти, викладач циклової комісії із загальновійськових, військово-інженерних, військово-спеціальних, військово-технічних дисциплін, радіаційного, хімічного, біологічного, захисту, топогеодезичного та навігаційного забезпечення) »

ПРО ПЕРЕВАГИ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ
26.08.2016

Семінар з орієнтації безробітних на службу в Збройних Силах України відбувся у Підволочиському районному центрі зайнятості »

СЕМІНАР З ОРІЄНТАЦІЇ НА СЛУЖБУ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ
18.08.2016

У Бучацькому райцентрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації безробітних на військову службу за контрактом »

БЕЗРОБІТНИХ АГІТУВАЛИ ЙТИ В… АРМІЮ
10.08.2016

Працівники Гусятинського районного центру зайнятості провели інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. У заході взяли участь 10 безробітних »

У ГУСЯТИНСЬКОМУ РЦЗ ЗАПРОШУВАЛИ БЕЗРОБІТНИХ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ
29.07.2016

Міні-ярмарок вакансій щодо потреби у військовослужбовцях для проходження військової служби за контрактом та формування резерву Збройних Сил України відбувся у Гусятинському райцентрі зайнятості »

БЕЗРОБІТНИМ - ПРО ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ
20.07.2016

У рамках співпраці Козівського райцентру зайнятості з районним військовим комісаріатом 19 липня було проведено семінар для безробітних з орієнтації на службу в Збройних Силах України »

БУЧАЦЬКИМ БЕЗРОБІТНИМ - ПРО ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ
18.07.2016

У Бучацькому районному центрі зайнятості безробітні чоловіки зустрілися з представниками райвійськкомісаріату на семінарі, на якому обговорили умови військової служби за контрактом »

БЕЗРОБІТНИХ АГІТУВАЛИ ЙТИ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ
08.06.2016

У Бучацькому райцентрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації безробітних на службу в Збройних Силах України. Перед учасниками заходу виступили представники відділення комплектування районного військового комісаріату Степан Бідяк та Петро Присташ »

БЕЗРОБІТНИХ ШУМЧАН ЗАПРОШУЮТЬ НА СЛУЖБУ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ
07.06.2016

У Шумському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних з орієнтації на службу в Збройних Силах України »

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ НАГАДУЮТЬ, ЩО У ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИНАХ ТЕРНОПОЛЯ ТА БЕРЕЖАН Є ВАКАНТНІ МІСЦЯ
30.05.2016

Як розповідає військовий комісар Тернопільського обласного військкомату Володимир Катинський, вакантних місць у військовій частині Тернополя та Бережан вистачає. Також тепер учасникам АТО можна працевлаштуватись у військові частини без повторного навчання. Його можуть пройти ті учасники АТО, які хочуть перекваліфікуватися »

НА ЯКИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ ЧЕКАЮТЬ В АРМІЇ
18.05.2016

В області триває набір бажаючих служити в Збройних Силах України за контрактом. У законодавство були внесені деякі зміни, і тепер ті, хто проходив військову службу в зоні проведення АТО, перед тим як приступити до служби за контрактом не будуть проходити навчання. Загалом є три категорії кандидатів у контрактники, які можуть не проходити навчання »

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ!
14.04.2016

Відеоролик "Збройні сили України запрошують на військову службу за контрактом! »

ВСТУПАЙ НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ДО СИЛ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ ЗСУ
14.04.2016

Відеоролик "Вступай на службу за контрактом до сил спеціальних операцій ЗСУ" »

ДЕСАНТНІ ВІЙСЬКА ЗСУ ЗАПРОШУЮТЬ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ
13.04.2016

Відеоролик про службу за контрактом в десантних військах Збройних Сил України »

АРТИЛЕРІЯ ЗСУ ЗАПРОШУЄ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ
13.04.2016

Відеоролик про службу за контрактом в артилерійських військах Збройних Сил України »

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ - ОДНА З НАЙБІЛЬШ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНИХ ПРОФЕСІЙ НА РИНКУ ПРАЦІ
06.04.2016

Серед наявних вакансій на ринку праці в Україні військова служба за контрактом у ЗСУ є однією з найбільш високооплачуваних та конкурентоспроможних професій. Про це повідомив заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »