18 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр

Анонси подій

УВАГА! 15 ГРУДНЯ О 14.00 ВІДКРИТО ДОСТУП ДО ГОЛОСУВАННЯ

15 грудня 2017 року о 14.00 відкривається онлайн-голосування на YouTube-сторінці Тернопільського обласного центру зайнятості (плейлист "Професія очима дітей") https://www.youtube.com/watch?v=ZrdwwopGxus&list=PLcLA5THw_s3VKdQY7cKK3mWH0zfqEdY2q за роботи дітей та дитячих груп, подані на перший конкурс відеороликів "Професія очима дітей". Голосування триватиме до 16.00 20 грудня 2017 року. »

ЗАПРОШУЄМО НА ЗАСІДАННЯ ЖІНОЧОГО КЛУБУ "ГАРМОНІЯ"

Засідання жіночого клубу "Гармонія" відбудуться о 14.30 у гендерному центрі (м. Тернопіль, вул. Текстильна, 1-б, каб. № 106, Будинок праці, Тернопільський міськрайонний центр зайнятості): »

ЗАПРОШУЄМО У КЛУБ БІЗНЕС-ПОДІЙ

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості при Центрі підтримки підприємницьких ініціатив діє Клуб бізнес-подій. Теми засідань зацікавлять шукачів роботи (14.12.2017 - "Маніпуляції в житті і не тільки..."), і роботодавців (21.12.2017 - "Як зекономити гроші та час з електронним документообігом") »

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ! ДОПОМОЖІТЬ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЯ!

Шановні роботодавці! До центрів зайнятості Тернопільської області з метою пошуку роботи звернулися люди, які вимушено стали переселенцями із тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції. Вони володіють такими професіями та спеціальностями: »

ГРАФІК "ГАРЯЧОЇ" ТЕЛЕФОННОЇ ЛІНІЇ З КЕРІВНИЦТВОМ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ НА ДРУГЕ ПІВРІЧЧЯ 2017 РОКУ

"Гаряча" телефонна лінія проводиться першого та третього четверга кожного місяця з 11 до 12 год. »

НАШ КАНАЛ YOUTUBE

Служба зайнятості безкоштовно пропонує бажаючим свою допомогу у створенні власного відеорезюме та гідної презентації роботодавцеві. Маєте потребу у кваліфікованих працівниках - ознайомтеся з відеорезюме шукачів роботи та виберіть достойного кандидата. Користуйтеся цією сучасною пропозицією на нашому каналі YouTube! »

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ! ЗАЛИШІТЬ СВІЙ ВІДГУК ПРО НАШУ РОБОТУ

Про якість наданих Вам послуг Ви можете анонімно повідомити на офіційному веб-сайті Державної служби зайнятості »

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ - РЕОРГАНІЗАЦІЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ
08.12.2016

Згідно із наказом Державної служби зайнятості (Центрального апарату) від 18.10.2016 № 171 "Про реорганізацію базових центрів зайнятості Тернопільської області" базові центри зайнятості реорганізовуються шляхом приєднання до Тернопільського обласного центру зайнятості. Головами комісій з припинення діяльності юридичної особи призначені директори та в.о. директорів районних центрів зайнятості. Юридичні та фізичні особи можуть до 04.01.2017 надати головам відповідних комісій власні пропозиції та вимоги за юридичними адресами базових центрів зайнятості »

ДО УВАГИ ТИХ, ХТО ХОЧЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПРОГРАМАХ СОЦІАЛЬНОГО ІНВЕСТУВАННЯ ТА ОТРИМАТИ КОШТИ НА РОЗВИТОК ВЛАСНОЇ СПРАВИ
31.10.2016

Для участі в програмах соціального інвестування та отримання коштів на розвиток власної справи Ви можете звернутись »

УВАГА! ІНФОРМАЦІЙНА ЛІНІЯ МОМ 0800 303 022!
10.10.2016

Інформаційна лінія МОМ "0800 303 022" - це один з імпульсів для розвитку системи надання послуг громадянам, які повертаються додому. Лінія працює в робочі дні з 10.00 і до 17.00. Дзвінки безкоштовні та анонімні »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »