23 квiтня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

БЕЗРОБІТНІ УКРАЇНЦІ МОЖУТЬ НАВЧИТИСЯ ЗБИРАТИ РОБОТІВ
21.04.2017

В середині травня Держслужба зайнятості спільно з лабораторією Robo.house запускає безкоштовні курси з робототехніки для безробітних »

ВІДОМЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗАПРОШУЄ ЖИТЕЛІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ НА РОБОТУ
20.04.2017

Мешканців Чортківського, Бучацького, Борщівського, Гусятинського, Монастириського районів ТОВ "СЕ Бортнетце-Україна" запрошує на роботу. Пропонована вакансія - в'язальник схемних джгутів, кабелів та джгутів (без вимог до освіти та досвіду роботи). Співбесіди проводяться з понеділка по п'ятницю о 13.30 за адресою: м. Чортків, вул. В. Великого 29 Е »

СТЕПАН БАРНА: ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОПОМАГАЄ СТВОРЮВАТИ РОБОЧІ МІСЦЯ
19.04.2017

Якщо торік в області створили 5200 робочих місць, то цього року лише за січень-лютий було створено 7 тисяч робочих місць, у тому числі й за рахунок легалізації. На цьому наголосив у телепередачі "Акценти тижня", що виходить щочетверга на місцевому телеканалі "ТТБ" голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна »

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ПРАЦЮЄ НАД СТВОРЕННЯМ СЛУЖБИ СОЦІАЛЬНИХ ІНСПЕКТОРІВ
18.04.2017

Міністерство соціальної політики працює над удосконаленням механізму надання державної соціальної допомоги, зокрема, пропонує запровадити обмін інформацією між органами соціального захисту та центрами зайнятості, про це повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко »

УКРАЇНЦІ НАЗВАЛИ УМОВИ ДЛЯ КОМФОРТНОЇ РОБОТИ - ОПИТУВАННЯ
14.04.2017

Двоє з десяти українців хотіли б мати власний кабінет, а 7% подобається працювати вдома, але українці не готові масово переходити на віддалений режим. Однією з важливих складових стимулювання співробітників на роботі є комфорт і зручність офісного простору »

У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ПОЛІЦІЇ ЩЕ Є 407 ВАКАНСІЙ
13.04.2017

У Тернопільській поліції ще є 407 вакансій. Цього року на службу в поліцію прийшло ще 113 працівників. Усі вони проходили необхідні курси, співбесіду та тестування. Наразі на службу в Нацполіцію області запрошують інспекторів сектору реагування патрульної поліції. Працівників обиратимуть за конкурсом. - Розповідає начальник Головного управління Національної поліції області Олександр Богомол »

РЕВА ХОЧЕ ЗАПРОВАДИТИ ЕЛЕКТРОННУ РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ ВСІХ ТРУДОВИХ ДОГОВОРІВ
12.04.2017

"Роботодавець буде зобов'язаний вносити інформацію про працівника в спеціальний реєстр. Це буде живий реєстр людей, які працюють. Більше того, трудовий договір вважатиметься не укладеним, якщо він не зареєстрований електронно", - сказав Рева »

СТРАХ ВТРАТИТИ РОБОТУ ВІДЧУВАЄ КОЖЕН ЧЕТВЕРТИЙ УКРАЇНЕЦЬ
11.04.2017

За даними опитування, лише третина українців не бояться залишитися без роботи »

НАЗВАНО НАЙПОПУЛЯРНІШІ ПРОФЕСІЇ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ
10.04.2017

Зараз найбільш затребуваними в Україні є менеджери з продажу, водії, фахівці в сфері ІТ. Всі вони можуть претендувати на 10 тис. грн на місяць »

У ЧОРТКОВІ З'ЯВИЛИСЬ МАГІСТРИ. ЇМ ЗАПРОПОНУВАЛИ РОБОТУ
07.04.2017

Потенційні роботодавці з підприємства СЕ БОРДНЕТЦЕ-УКРАЇНА висловили потребу у висококваліфікованих фахівцях-економістах та запропонували випускникам завітати на підприємство для проходження співбесіди на посади, які їх цікавитимуть »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »