27 березня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

В УКРАЇНІ З'ЯВИЛАСЬ ПРОФІЛЬНА КРАУДФАНДИНГОВА ПЛАТФОРМА - DONATE AGRO
24.03.2017

Тепер знайти інвестиції у власний проект, пов'язаний з аграрною сферою, стане легше: бізнес-акселератор AgroTalks запускає першу в Україні галузеву краудфандингову платформу »

ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛКИ МОТИВУВАЛО БЕЗРОБІТНИХ ТА ОЖИВИЛО РИНОК ПРАЦІ
23.03.2017

Збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень на місяць з 1 січня 2017 року підвищило мотивацію безробітних до пошуку роботи та оживило ринок праці »

ТОП-10 НАЙБІЛЬШ ВИСОКООПЛАЧУВАНИХ ПРОФЕСІЙНИХ СФЕР У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 2016 РІК
22.03.2017

За даними аналітиків онлайн-сервісу оголошень OLX, у топі високооплачуваних вакансій залишаються пропозиції роботи у ресторанній сфері. У межах Тернопільської області найбільші зарплатні пропонують працівникам барів та ресторанів (середня - 4 398 грн), медичної та фармацевтичної сфер (середня -3 822 грн), IT-спеціалістам (середня - 3 665 грн) »

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З НІМЕЦЬКИМИ ФЕРМЕРАМИ
20.03.2017

У Державній службі зайнятості (Центральному апараті) відбулася зустріч керівництва відомства з представниками Асоціації фермерів Німеччини "Регіональний селянський союз Штаркенбург" та фермерського господарства Бауер Ліпп »

ЯКІ НАЙПОПУЛЯРНІШІ ПРОФЕСІЙНІ СФЕРИ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ?
17.03.2017

Шукаємо роботу в Тернопільській області: найпопулярніші професійні сфери »

ВСЯ ПРАВДА ПРО "ПІДВОДНІ КАМІНЦІ" ПІД ЧАС ПОШУКУ РОБОТИ В ТЕРНОПОЛІ
16.03.2017

Тернопіль знаходиться наприкінці списку міст, в яких питання боротьби за робоче місце стоїть досить гостро. Якщо в містах мільйонниках Києві, Дніпрі або Харкові конкуренція становить приблизно 3-4 людини на місце, то ринок праці Тернополя відкритий для здобувачів. Але яка робота в Тернополі задовольняє вимоги сучасних реалій? На ці та інші запитання відповідає експерт порталу Rabota.ua »

ТЕРНОПІЛЬСЬКІ РОБОТОДАВЦІ, ЯКІ ЗАМІСТЬ ТРУДОВИХ УКЛАДАЮТЬ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВІ ДОГОВОРИ - ПЛАТИТИМУТЬ ШТРАФ
15.03.2017

Вжe з cepeдини бepeзня мicцeвих пiдпpиємцiв пoчнyть пepeвipяти нa пpeдмeт дoтpимaння ними тpyдoвoгo зaкoнoдaвcтвa y вiднocинaх iз нaймaними пpaцiвникaми. Якщo пiд чac пepeвipки, чи тo iнcпeкцiєю з пpaцi, чи opгaнaми фicкaльнoї cлyжби, виявлять нeпpaвильнy квaлiфiкaцiю вiднocин, дoгoвip визнaють yдaвaним. А poбoтoдaвeць зaзнaє фiнaнcoвих втpaт »

ЯК УЧНІ ТА СТУДЕНТИ ТЕРНОПОЛЯ ОБИРАЮТЬ ПРОФЕСІЮ?
14.03.2017

У Тернополі серед школярів та студентів міста відбулось унікальне опитування в рамках проекту "Вибір професії-вибір майбутнього!". ГО "АТОМ" спільно з молодіжним центром праці та студентами ТНПУ ім. Гнатюка було анектовано 650 учнів та 600 студентів м. Тернопіль »

ЖИТТЯ ПІСЛЯ СОРОКА: ШАНСІВ ЗНАЙТИ РОБОТУ СТАЄ МЕНШЕ
13.03.2017

Майже половина українців, що шукають роботу, відчували на собі дискримінацію за віком. Особливо, спеціалісти за 40. Дослідницький центр кадрового порталу "Хедхантер Україна" проводив опитування. Відповідно до нього 43% шукачам роботи відмовляли через вік »

НА ТЕРНОПІЛЛІ СТВОРЯТЬ ПІДРОЗДІЛ ПОЛІЦІЇ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ЖІНОК
10.03.2017

У Міністерстві внутрішніх справ вирішили створити спеціальний підрозділ поліції для боротьби з домашнім насиллям. Відтак, ймовірно, в скорім часі особливий спецпідрозділ запрацює і на Тернопільщині »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »