31 березня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

ДИВІТЬСЯ РОЗВАЖАЛЬНО-ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ "ПОШУК РОБОТИ"

Мультиплікаційні фільми допоможуть набути та удосконалити знання стосовно пошуку роботи та ефективної комунікації з роботодавцем. Тим самим змінити своє життя, зробити конкретні кроки в працевлаштуванні та побудові кар'єри »

ЗНАЙДІТЬ РОБОТУ МРІЇ: 5 ПРАКТИЧНИХ ПОРАД ВІД КАДРОВИКА
28.03.2017

Щоб знайти роботу мрії, слід зробити правильні акценти в резюме та добре підготуватися до співбесіди з роботодавцем. 5 порад пошукачам роботи в коментарі для Gazeta.ua дала кар'єрний консультант Тетяна Волошина »

ЯК НЕ ПОТРАПИТИ У ПАСТКУ ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ЗА КОРДОНОМ
27.03.2017

99 % компаній, які обіцяють працевлаштування за кордоном, працюють нелегально. Такі дані наводить регіональний представник Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Дмитро Ярошенко і дає поради, як легально знайти роботу в іншій країні »

КАР'ЄРНІ МІФИ
23.03.2017

Найрозповсюдженіші міфи щодо працевлаштування »

НА МІНІ-ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ ПРОПОНУВАЛИ РОБОЧІ МІСЦЯ
20.03.2017

Фахівці Збаразького районного центру зайнятості організували для безробітних міні-ярмарок вакансій на замовлення філії "Збаразький райавтодор" »

БЕЗРОБІТНИХ ТЕРНОПОЛЯН ЗАПРОШУВАЛИ НА СЛУЖБУ В ПОЛІЦІЇ
17.03.2017

Посади поліцейський та інспектор реагування патрульної поліції запропонували представники головного управління Національної поліції України в Тернопільській області під час презентації роботодавця, що відбулась у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості »

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ "Я ЦЕ МОЖУ!"
17.03.2017

У Шумському райцентрі зайнятості відбулося чергове засідання гендерного клубу "Я це можу!" на тему: "Права та обов'язки батьків". Участь у заході взяли фахівці служби у справах дітей райдержадміністрації »

МИСТЕЦТВО "ГАНУТЕЛЬ" ОСВОЮВАЛИ МОЛОДІ ЧОРТКІВЧАНИ
13.03.2017

У Чортківському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання молодіжного клубу "Шлях до успіху" на тему: "Мистецтво ганутель - виготовлення квітів з ниток та дроту, закручених в спіраль" за участю знавця цього виду прикрас Михайла Стельмащука »

ОСОБЛИВОСТІ СПІВБЕСІДИ ПО СКАЙПУ
13.02.2017

Однією з сучасних форм співбесіди стало відеоспілкування. Його називають різними назвами: Скайп-інтерв`ю, Скайп-співбесіда, онлайн-співбесіда тощо »

СПЕЦІАЛІСТІВ ТА МАГІСТРІВ В УКРАЇНІ ЧАСТІШЕ НАЙМАЮТЬ НА РОБОТУ
09.02.2017

В Україні більше шансів знайти роботу в володарів дипломів спеціалістів та магістрів. Бакалаври також мають шанси знайти роботу, але не такі великі, які є у перших. Ще більші шанси працевлаштуватися за наявності диплома MBA »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »