29 травня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

ДИВІТЬСЯ РОЗВАЖАЛЬНО-ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ "ПОШУК РОБОТИ"

Мультиплікаційні фільми допоможуть набути та удосконалити знання стосовно пошуку роботи та ефективної комунікації з роботодавцем. Тим самим змінити своє життя, зробити конкретні кроки в працевлаштуванні та побудові кар'єри »

ЕФЕКТИВНЕ РЕЗЮМЕ: ПОРАДИ HR-РА
24.05.2017

Що і як краще записати у резюме? Як за допомогою однієї сторінки презентувати себе у вигідному світлі? Як зробити eye-catching resume, зі стажерами Klitschko Foundation поділилася досвідчений фахівець із рекрутингу Валерія Казадарова »

ВАКАНСІЇ ТИЖНЯ У ТЕРНОПОЛІ: КОГО ШУКАЮТЬ І ЯКІ ЗАРПЛАТИ ПРОПОНУЮТЬ
04.05.2017

Цього тижня, тернополянам роботодавці пропонують різні вакансії. Зокрема, найбільш оплачуваними є професії: автослюсар, оператор термопластавтомату, керівник проекту та викладачі іноземної мови. Найменш оплачувані: вантажник, оператор комп'ютерного набору та фармацевт »

5 СЛІВ, ЯКІ ВІД ВАС ХОЧУТЬ ПОЧУТИ НА СПІВБЕСІДІ
18.04.2017

"Я хочу у вас працювати", - цього недостатньо, якщо ви всерйоз зацікавлені в пошуку роботи. Слова, які дійсно працюють на вас, звучать інакше »

ЯК ПРАВИЛЬНО ВІДПОВІСТИ НА ПИТАННЯ РЕКРУТЕРА ПРО ПОМИЛКИ НА РОБОТІ
11.04.2017

Питання про помилки на минулій роботі доставляє здобувачам чимало проблем. На співбесідах його ставлять нечасто, тому відповіді рідко хто готує. У підсумку, коли HR-менеджер все ж просить розповісти про найбільшу невдачу в кар'єрі, кандидати губляться, мовчать або говорять загальними фразами і жартами »

ЯК ОТРИМАТИ КОРИСТЬ ВІД ПЕРЕРВИ В КАР'ЄРІ
04.04.2017

Не так страшно залишитися без роботи, як вдаватися до смутку від її втрати. Але не варто. Краще використовувати паузу в кар'єрі з толком »

ЗНАЙДІТЬ РОБОТУ МРІЇ: 5 ПРАКТИЧНИХ ПОРАД ВІД КАДРОВИКА
28.03.2017

Щоб знайти роботу мрії, слід зробити правильні акценти в резюме та добре підготуватися до співбесіди з роботодавцем. 5 порад пошукачам роботи в коментарі для Gazeta.ua дала кар'єрний консультант Тетяна Волошина »

ЯК НЕ ПОТРАПИТИ У ПАСТКУ ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ЗА КОРДОНОМ
27.03.2017

99 % компаній, які обіцяють працевлаштування за кордоном, працюють нелегально. Такі дані наводить регіональний представник Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Дмитро Ярошенко і дає поради, як легально знайти роботу в іншій країні »

КАР'ЄРНІ МІФИ
23.03.2017

Найрозповсюдженіші міфи щодо працевлаштування »

НА МІНІ-ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ ПРОПОНУВАЛИ РОБОЧІ МІСЦЯ
20.03.2017

Фахівці Збаразького районного центру зайнятості організували для безробітних міні-ярмарок вакансій на замовлення філії "Збаразький райавтодор" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »