22 сiчня 2018
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

"Гаряча лінія"
 
Вінницький ОЦЗ версія для друку
"Гаряча лінія"

З 14 грудня 2017 року по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Відтепер, всі питання, стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66.

Відтепер, це єдиний простий та безкоштовний номер, за яким усі бажаючі можуть зателефонувати та задати будь-які запитання компетенції служби зайнятості.

Служба зайнятості – це сервісна установа, яка щорічно надає послуги з працевлаштування для майже півтора мільйона людей. Щодня за допомогою Служби роботу знаходять понад 3000 українців.

За номером 0 800 50 99 66 Ви можете дізнатись інформацію про повний перелік послуг служби зайнятості, які документи потрібні для отримання тієї чи іншої послуги, контактні телефони центрів зайнятості, адреси та багато іншого.

Зверніть увагу: через «гарчу лінію» не можна отримати інформацію щодо виплат допомоги по безробіттю та іншу конфіденційну інформацію конкретної особи. Для цього зареєстрованому безробітному необхідно особисто звернутися до центру зайнятості з документами, які підтверджують особу.

Територіально «гаряча лінія» створена на базі Київського обласного центру зайнятості. Додатково, крім основних питань, можна буде надати свої пропозиції щодо покращення роботи конкретного центру зайнятості, чи служби зайнятості в цілому.

 

Нагадаємо, що у січні цього року Служба зайнятості запустила в роботу «електронну чергу» для безробітних. За допомогою цього сервісу, який доступний за посиланням: http://www.dcz.gov.ua/EReception/, кожен бажаючий може записатись на первинний прийом до будь-якого центру зайнятості не виходячи з дому.

 

Також Ви можете отримати безкоштовні консультації з питань дії норм законодавства України про зайнятість населення та про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, скориставшись послугами „гарячої лінії", що продовжує діяти при Вінницькому обласному центрі зайнятості.

 

 

Ваші питання приймаються щоденно з 09. 00 до 16. 00 години, крім суботи та неділі.

 

З питань:

Ви можете звернутися за телефоном

Працевлаштування, організації підприємницької діяльності

55-17-78

Професійного навчання та видачі ваучерів

55-17-79

Надання послуг роботодавцям

55-17-76

Надання послуг з профорієнтації

55-17-93

Дотримання законодавства про зайнятість

55-17-81

Якості обслуговування клієнтів служби зайнятості

55-17-80

Стану виплати допомоги по безробіттю та заробітної плати працівникам служби зайнятості

55-17-70;

55-17-71