17 сiчня 2018
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Власна справа

Проект "Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області"
 
Відділ організаційної та інформаційної роботи Вінницького ОЦЗ версія для друку
Проект "Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області"

В рамках програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» у Вінницькій області реалізується проект «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області», який триватиме до 16 липня 2016 року. Фінансування проекту здійснюється за рахунок коштів Європейського Союзу (90%) та обласного бюджету (10%).

Мета проекту – створення у Вінницькій області умов для організації чи перенесення бізнесу переселенцями із зон конфлікту.

 

Проект – для тих, кого цікавить:

1.Виплата фінансової допомоги переселенцям по сплаті витрат на обслуговування кредитів для відкриття бізнесу:

-часткове відшкодування витрат (відсотків), сплачених за користування кредитом в національній валюті в межах не більше облікової ставки НБУ;

-повернення коштів, сплачених у вигляді комісії банку за надання кредиту.

В результаті, бізнес-переселенці зможуть отримувати пряму фінансову допомогу на компенсацію витрат за комерційними кредитами у вигляді відсоткової ставки чи комісії за видачу кредиту.

2.Компенсація витрат, повязаних з оплатою витрат на розробку бізнес-планів (до 2000 євро).

В зв’язку з тим, що прийняття рішення про видачу кредиту на пільгових умовах буде грунтуватися на підставі даних аналізу позичальника та наданого бізнес-плану,  бізнес-переселенцям, які потребують професійної консультаційної допомоги, надана можливість компенсації витрат на сплату послуг щодо розробки бізнес-планів.

Крім того, Проектом передбачається надання можливості бізнес-переселенцям встановити прямі контакти з представниками влади, фінансовими організаціями та регіональним бізнесом.

З цією метою передбачено проведення серії інформаційних та коопераційних заходів за участі бізнес-переселенців, представників регіональної/місцевої влади, фінансових інституцій та бізнес-кіл, а також проведення галузевих семінарів з метою надання інформації щодо актуальних умов роботи на певних ринках, обмін досвідом та налагодження кооперації між бізнесом.

Адреса Центру: 21100, м.Вінниця, вул..Козицького, 38, к.308.

Тел.: (0432) 50-88-28, 27-27-28, e-mail.center.inter.reg@gmail.com.

 

Більше інформації на сайті www.ardvin.ho.ua  або на сторінці в мережі  Facebook: www.facebook.com/tsentr.adaptatsii