20 сiчня 2018
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України
 
11.01.2018  |  Крижопільський РЦЗ версія для друку
Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

В рамках співпраці Крижопільського районного центру зайнятості з Крижопільським районним військовим комісаріатом та з метою підтримки мобілізації та патріотичних настроїв населення 10 січня відбувся «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Розпочав захід заступник директора - начальника відділу надання соціальних послуг Михайло Слободяник. Він розповів про стан ринку праці в районі, ознайомив з послугами, які надає служба зайнятості. Михайло Слободяник також зазначив, що на сьогодні служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці.

Представник районного військового комісаріату Алла Хаврун, докладно розповіла шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Також ознайомила з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців, поінформувала і про переваги грошового, медичного, житлового та пенсійного забезпечення.

В заході взяли участь 21 особа

Захід пройшов у формі інформаційної дискусії, під час якої учасники семінару мали змогу задати свої запитання, цікавились можливістю вступу на службу, в яких частинах буде проходити служба, які військові спеціальності в пріоритеті. Алла Хаврун доступно та аргументовано надала вичерпні відповіді на всі запитання та контактні дані для звернення бажаючих проходити військову службу за контрактом.