17 сiчня 2018
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Анонси подій

Оголошується відбір навчальних закладів для організації в 2018 році професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання за професією водій автотранспортних засобів категорії "СЕ"
 
12.01.2018  |  Відділ організації профнавчання Вінницького ОЦЗ версія для друку
Оголошується відбір навчальних закладів для організації в 2018 році професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання за професією водій автотранспортних засобів категорії "СЕ"

З метою підвищення якості професійного навчання безробітних, Вінницький обласний центр зайнятості у відповідності до п. 4  Порядку відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 року № 269 “Про затвердження Порядку відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання”, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 31.05.2013 року за №843/23375 із змінами та доповненнями внесеними наказами Міністерства соціальної політики України від 3 квітня 2014 року № 180, від 09.03.2016 р. № 232 (далі – Порядок) оголошує про проведення відбору професійно-технічних та вищих навчальних закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання (далі навчальний заклад), які надають платні освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) платні послуги з проживання зареєстрованих безробітних у період навчання, на 2018 рік за професією водій автотранспортних засобів категорії «СЕ».

Пропозиції навчальних закладів про участь у відборі приймаються з 09-00 15.01.2018 року до 17-00 26.01.2018 року за адресою: 21009 м. Вінниця, вул. Стрілецька, 3а, кімната 506; контактний телефон 55-17-79, 55-17-85, 55-17-98.

Навчальні заклади – учасники відбору, до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у відборі та до дати засідання Комісії, мають право замінити, відкликати пропозиції або внести до них зміни.

Ознайомитись з наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 року № 269 «Порядок відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих та їх проживання в період навчання» із змінами та доповненнями внесеними наказами Міністерства соціальної політики України від 3 квітня 2014 року № 180, від 09.03.2016 р. № 232 можна на веб-сайті Вінницького обласного центру зайнятості (www.dcz.gov.ua/vin) в рубриці „Послуги населенню”, підрубрика „Профнавчання”.

Для участі у відборі до пропозицій необхідно подати такі документи:

1. Копію ліцензій для провадження діяльності з надання освітніх послуг за професією водій автотранспортних засобів категорії «СЕ» – у разі отримання ліцензії до набрання чинності Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» або інформацію щодо рішення органів ліцензування, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», про видачу ліцензії (із зазначенням реквізитів цього рішення) або ліцензію (копію ліцензії), видану органом ліцензування на паперовому носії, – у разі отримання ліцензії після набрання чинності Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності»; у разі наявності – копію сертифіката про акредитацію освітньої програми чи копію свідоцтва про атестацію з додатками.

2. Кошторис витрат на професійне навчання за професією водій автотранспортних засобів категорії «СЕ», складений відповідно до законодавства для прогнозованої кількості слухачів у групі 7 осіб - з метою єдиного підходу до розрахунку витрат при розгляді пропозицій.

3. Інформацію про кількість місць для забезпечення проживання зареєстрованих безробітних у період професійного навчання, умови проживання та їх відповідність санітарним нормам, встановленим законодавством.

4. Кошторис витрат або калькуляцію на проживання одного слухача на добу, складений відповідно до законодавства.

5. Інформацію про наявність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення (кабінетів, лабораторій, навчальних майстерень, їх обладнання, комплексного методичного забезпечення навчального процесу, педагогічних кадрів, які будуть здійснювати професійне навчання безробітних, із зазначенням їх складу), баз для проведення виробничої практики.

6. Робочі навчальні плани з підвищення кваліфікації безробітних за професією водій автотранспортних засобів категорії «СЕ».

Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою навчального закладу та надсилається або подається до Вінницького обласного центру зайнятості з написом «На відбір навчальних закладів за професією водій автотранспортних засобів категорії «СЕ»)» або «На відбір навчальних закладів (проживання)».

Критеріями прийнятності навчальних закладів - претендентів на участь у відборі є подання всіх документів, визначених пунктами 1 - 5 Порядку, відповідність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення для забезпечення повного виконання робочих навчальних планів і робочих навчальних програм, місце розташування навчального закладу або подання всіх документів, визначених пунктами 3-4 Порядку, щодо проживання в період навчання, відповідність умов проживання вимогам законодавства.

Засідання Комісії з відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання на 2018 рік, для проведення розкриття пропозицій навчальних закладів, відбудеться 29 січня 2018 року о 15.00 за адресою: 21009 м. Вінниця, вул. Стрілецька, 3а, конференц-зала Вінницького обласного центру зайнятості.

У розкритті конвертів з пропозиціями навчальних закладів можуть брати участь представники навчальних закладів, що подали пропозиції про участь у відборі.

Прогнозована кількість слухачів з числа безробітних40 осіб, зокрема тих, які потребуватимуть місць для проживання - 10 осіб.