14 грудня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Вибір професії - це якість життя
 
11.09.2017  |  Могилів-Подільський МРЦЗ версія для друку
Вибір професії - це якість життя

На початку вересня до Немійської та двох Серебрійських шкіл Могилів-Подільського району завітали представники міськрайонного центру зайнятості разом із заступником голови громадської організації «Філософія серця» Олександром Кожуховським та представником ТОВ "Група Мирів" Іриною Кононовою.

Олександр Кожуховський та Ірина Кононова провели тренінг-гру для школярів з метою навчити учасників чітко, стисло, переконливо доносити свої ідеї, сформувати навички творчого і аналітичного мислення, ефективної самопрезентації та професійного самовизначення.

На початку зустрічі школярам запропонували представитись і поділитись своїми планами на майбутнє. Під час розмови з учнями виявилось, що на вибір їх майбутньої професії часто впливає авторитетна думка батьків. Але нерідко справа, якою займаються батьки не завжди припадає до душі молодій людині. Як бути у такому випадку? І тут на поміч приходять фахівці центрів зайнятості, які за допомогою тестів можуть виявити схильність дитини до тієї чи іншої професії та порадять, яку саме професію варто обрати, використовуючи формулу «Хочу – Можу – Треба».

Дітям пояснили, що сучасний ринок України потребує висококваліфікованих спеціалістів саме робітничих професій: токарів, швачок, водіїв. З’являються і нові професії, які раніше взагалі не існували, а з часом з’являться і ще новіші. Ось тому молодь повинна навчитись вчитись, щоб з часом для неї не було проблемою продовжити навчання з метою змінити фах.