25 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Учням розповіли про професії майбутнього
 
12.09.2017  |  Лівобережний міжрайонний центр зайнятості м. Вінниці версія для друку
Учням розповіли про професії майбутнього

11 вересня 2017 року Лівобережний міжрайонний центр зайнятості міста Вінниці провів профорієнтаційний урок для учнівської молоді Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Вінницької міської ради».

Мета заходу – актуалізувати та систематизувати знання учнів про сфери професійної діяльності.

Фахівець з профорієнтації центру зайнятості Інна Молодченко розповіла про стан ринку праці та познайомила школярів з новими професіями, які матимуть попит найближчим часом. Також акцентувала увагу учнів на тому, що процес вибору професії – дуже важливий і надзвичайно відповідальний період в житті людини, проте, інколи, рішення може бути помилковим. Правильний та обґрунтований вибір професії передбачає врахування інтересів, нахилів і здібностей, а також потребу в кадрах на ринку праці. В нагоді стає формула вибору професії «Хочу. Можу. Треба».

Кожен з учасників мав змогу озвучити свої плани щодо майбутньої професії та аргументувати свій вибір. Учням, які ще не визначилися з професією, було запропоновано пройти профорієнтаційне тестування в центрі зайнятості, щоб допомогти визначитися з напрямом діяльності в майбутньому з врахуванням ситуації на ринку праці.

Діти із задоволенням переглянули запропоновані відеоролики про актуальні професії сьогодення та виявили зацікавленість у профорієнтаційному тестуванні.