14 грудня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Співпраця центрів зайнятості та територіальних органів Держпраці
 
13.09.2017  |  Бершадський районний центр зайнятості версія для друку
Співпраця центрів зайнятості та територіальних органів Держпраці

12 вересня 2017 року в Бершадському районному центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему: «Співпраця Державної служби зайнятості та Державної служби України з питань праці».

Захід відвідали головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю Анатолій Немировський, представники органів місцевого самоврядування та державної влади, сільськогосподарських підприємств району.

Відкрив зустріч заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг центру зайнятості Олег Кравчук, який наголосив на необхідності посилення співпраці Державної служби зайнятості та Державної служби України з питань праці з метою посилення соціального захисту населення, контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та загальнообов’язкове державне соціальне страхування.    

Під час засідання особливий наголос Анатолій Немировський зробив на особливостях працевлаштування неповнолітніх осіб.

Шляхом відкритого діалогу учасниками засідання було визначено основні напрями спільної діяльності в сфері захисту прав працівників, в тому числі неповнолітніх осіб та легалізації зайнятості населення.