18 грудня 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Сприяємо розвитку малого підприємництва
 
14.09.2017  |  Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Вінницького ОЦЗ версія для друку
Сприяємо розвитку малого підприємництва

Сьогодні, 14 вересня 2017 року у Лівобережному міжрайонному центрі зайнятості м. Вінниці відбулося засідання круглого столу на тему «Вирішення проблем зайнятості населення шляхом підтримки становлення та успішного розвитку малого підприємництва». У заході взяли участь директор обласного центру зайнятості Галина Скоковська, начальники відділів обласного центру зайнятості, директори Лівобережного, Правобережного та Вінницького центрів зайнятості, фахівці Лівобережного МРЦЗ, соціальні партнери служби зайнятості, а саме представники органів Вінницької міської ради, державних структур, громадські організації та підприємці початківці.

Відкрила захід Олена Лутохіна, директор Лівобережного міжрайонного центру зайнятості, яка зазначила, що метою проведення круглого столу є ознайомлення всіх учасників з діяльністю Центру підтримки та розвитку підприємництва та обговорення питань співпраці з органами влади, установами та організаціями, громадськими організаціями, які за напрямами діяльності сприяють розвитку та підтримці малого і середнього підприємництва.

Змістовною була презентація про діяльність Центру підтримки та розвитку підприємництва, яку провела Лілія Бойко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лівобережного міжрайонного центру зайнятості.

Учасники круглого столу мали можливість розповісти про свої напрями роботи щодо допомоги тим, хто вирішив займатись власною справою. Розповіли про себе і присутні роботодавці, зокрема Анна Джуринська, яка стала підприємцем за сприяння служби зайнятості. Вона відмітила, що без допомоги та порад від компетентних органів було б важко починати ведення бізнесу.

«Ми готові і надалі допомагати людям, які обрали підприємництво. Консультаційні послуги, що надаватимуться у Центрі підтримки та розвитку підприємництва, спрямовані на вирішення проблемних і актуальних питань, з якими зіштовхнуться не лише початківці, а й ті, хто вже здійснює підприємницьку діяльність»,- зазначила підбиваючи підсумки Галина Скоковська, директор обласного центру зайнятості.