25 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

У Крижополі відбувся ярмарок вакансій під відкритим небом
 
12.09.2017  |  Крижопільський РЦЗ версія для друку
У Крижополі відбувся ярмарок вакансій під відкритим небом

Описание: S:\На_ВЕБ_2017\НА ОПРАЦЮВАННЯ\09 web\20170909_162830.jpg9 вересня 2017 року фахівці Крижопільського районного центру зайнятості в рамках заходів, присвячених святкуванню 151-річниці селища Крижопіль провели презентацію послуг служби зайнятості та ярмарок вакансій.

Всі бажаючі мали змогу ознайомитись з послугами, які надає служба зайнятості, отримати консультації з профорієнтації, пройти профдіагностичне обстеження щодо вибору професії.

Ярмарок вакансій влаштували під відкритим небом, тож ті, хто прийшли на святкування Дня Крижополя, підходили ще й до стендів з вакансіями та до консультантів, цікавилися пропозиціями, а деякі одразу заповнювали анкети для роботодавців.

Мешканцям селища пропонували актуальні вакансії на ПрАТ ПК «Поділля» - машиніст подачі палива, вантажник, гасильник вапна, на ТОВ «Світкар» - контролер харчових продуктів, в ФОП Посвалюк Б.В - касир торговельного залу, в ФОП Байдаков Ю.О. – охоронник.

На думку організаторів заходу такий формат ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості дає можливість залучити більшу кількість людей та є результативним.