25 листопада 2017
На головну Карта сайту Що нового? Державна служба зайнятості Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Вибір професії

Формула вибору професії

Які критерії необхідно враховувати при виборі професії »

Жмеринський МРЦЗ організував інформаційну кампанію з професійної орієнтації старшокласників
23.11.2017

21 листопада 2017 року до школярів загальноосвітніх шкіл м. Жмеринки 9-11 класів завітали представники Жмеринського міськрайонного центру зайнятості та Вінницького кооперативного інституту та коледжу економіки та права »

Профорієнтаційний захід для учнівської молоді в Піщанській гімназії
22.11.2017

21 листопада 2017 року в Піщанській НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназії було проведено профорієнтаційний урок для учнівської молоді 9-тих класів та їх батьків. »

У Правобережному РЦЗ м. Вінниці студентів Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища навчали техніці пошуку роботи
22.11.2017

21 листопада 2017 року до Правобережного районного центру зайнятості м. Вінниці завітали студенти з Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища »

Важливий крок - вибір професії
20.11.2017

З метою ознайомлення учнів з проблемою самовизначення, мотивуванням їх до вибору актуальних на ринку праці професій, щочетверга в Жмеринському МРЦЗ проводяться з учнями 9-11 класів "Уроки реального трудового життя". »

Ярмарок професій для старшокласників
20.11.2017

Днями Тульчинським районним центром зайнятості проведено ярмарок професій в Тульчинській загальноосвітній школі І - ІІІ ст. №2 та в НВК загальноосвітній школі І - ІІІ ст. №3-гімназія м.Тульчина, в якому взяли участь представники Вінницького кооперативного інституту. В заході взяли участь 49 старшокласників. »

Правильний вибір навчального закладу
10.11.2017

Фахівці Шаргородського РЦЗ організували презентацію Вінницького кооперативного інституту для учнів випускних класів Клекотинської, Мурафської, Джуринської, Рахнівсько-Лісової, Шаргородської №1, №2 шкіл та Шаргородської районної гімназії »

Профорієнтаційні заходи для багатодітних родин
07.11.2017

У Хмільницькому МРЦЗ відбулися два профорієнтаційні заходи для багатодітних родин Хмільницького району і міста Хмільника під назвою "Інтерактивний змагально-мотиваційний захід для молоді "Лабораторія бізнес-моделювання" »

Зроби свідомий вибір
03.11.2017

Днями Немирівський районний центр зайнятості організував День відкритих дверей для прийомних дітей та дітей-вихованців з прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу »

Оксфордські дебати в смт. Тростянець
31.10.2017

Нещодавно за ініціативи Тростянецького районного центру зайнятості на базі НВК "СЗШ І-ІІІ ст. І-ІІІ ст. №1 - гімназія" смт. Тростянець відбулась зустріч представників навчальних закладів області різних рівнів акредитації з випускниками загальноосвітніх шкіл району та їх батьками »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »