27 березня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


 

article_218022_photo0_88151_mid315До уваги демобілізованих учасників АТО!

Волинська обласна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Детальніше

 


Анонси подій
"Школа безпеки та порядку" запрошує
20.03.2017
Двічі на місяць в кожному центрі зайнятості відбуваються засідання "Школи безпеки та порядку". Цей освітній проект покликаний зорієнтувати населення у прийнятті відповідальних рішень під час різних життєвих ситуацій, вибудувати правильний алгоритм дій »
"Зимова агрошкола" IX сезону підбиває підсумки
13.03.2017
Запрошуємо відвідати підсумкові заняття ІХ сезону освітнього проекту "Зимова агрошкола", що відбудуться в усіх центрах зайнятості області »
Новини
Орієнтири для студентів на ринку праці
24.03.2017
В рамках діяльності Студентського центру агробізнесу в Горохівському центрі зайнятості побувала група випускників-технологів Горохівського коледжу ЛНАУ »
Запорука успіху громад - в об'єднанні
24.03.2017
23 березня в Рожищенському районному центрі зайнятості відбулося засідання "круглого столу" на чолі із заступником голови Рожищенської РДА Інною Сергійчук, за участю начальника управління фінансів Лілії Клебанської, директора центру зайнятості Лариси Вишневської та голів сільських, селищної та міської рад району. Мета зустрічі - обговорення питань об'єднання територіальних громад, їх розвиток та участь громадськості в цьому процесі »
Військовослужбовцям запропонували змінити вид діяльності
24.03.2017
Фахівці Рожищенського районного центру зайнятості не стоять осторонь і неодноразово підтримували учасників АТО, проводячи різноманітні профінформаційні заходи. 23-го березня з черговою зустріччю завітали у лікувально-профілактичний заклад "Волинський обласний госпіталь для інвалідів війни »
Намічено шляхи подальшої співпраці
24.03.2017
Днями відбулася робоча зустріч керівництва Ковельського міськрайонного центру зайнятості з начальником управління освіти, Ковельського професійного ліцею, Ковельського професійно-технічного училища №5 »
Діяльність обласної служби зайнятості
До уваги суб'єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг!
Для забезпечення індивідуального та адресного підходу до надання інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг населенню, в т.ч. соціально незахищеним верствам населення, внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим учасникам АТО та членам їх сімей на період 2017 року Волинський обласний центр зайнятості оголошує відбір суб'єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг »
Обговорили пріоритетні завдання служби зайнятості
24.03.2017
Днями в Ковельському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар-нарада фахівців, які відповідають за профорієнтаційну роботу районних, міськрайонних та міських центрів зайнятості »
Робочий візит до сільської ради
24.03.2017
Сільські ради Турійського району є давніми партнерами центру зайнятості. Тому працівники служби зайнятості мають за правило регулярно їх відвідувати. 24 березня відвідали Селецьку сільську раду »
Корисно шукачам роботи
Скористайтеся новим електронним сервісом служби зайнятості!
У січні 2017 року Державною службою зайнятості запроваджено сервіс "Електронна черга". Завдяки ньому, не виходячи із дому, можна записатись на реєстрацію в центрі зайнятості, а також на юридичну консультацію, консультацію щодо сприяння працевлаштуванню, вибору професії, з питань професійної орієнтації та професійного навчання »
Історія працевлаштування безробітних Волині. Роботу знаходить той, хто її активно шукає
24.03.2017
Одне із пріоритетних завдань служби зайнятості - працевлаштування учасників АТО. Військові, які пройшли випробування війною, потребують підвищеної уваги й турботи. У центрах зайнятості демобілізовані військовослужбовці отримують психологічну підтримку, сприяння у працевлаштуванні, інформацію та консультації щодо можливої зайнятості »
В "агрошколі" вчили не боятися експериментувати
23.03.2017
У рамках освітнього проекту "Зимова агрошкола" в Любомльському районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему "Вирощування сульфіній і петуній", учасниками якого стали 11 безробітних. На семінар запросили підприємця Василя Кратюка, який з радістю поділився "секретами" вирощування квітів »
Історія працевлаштування безробітних Волині. Робота своєї мрії
22.03.2017
В результаті спільних зусиль фахівців служби зайнятості й Вадима Гаця - він успішно працевлаштований до Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни масажистом. »
"Зимова агрошкола" готується до весни
21.03.2017
21 березня у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості відбувся черговий навчальний семінар для жителів села "Ефективне ведення сільського господарства" у рамках проекту "Зимова агрошкола »
Історії працевлаштування безробітних Волині. Після тимчасових робіт - на постійну працю
21.03.2017
На сьогодні ніхто не може бути застрахований від втрати роботи. Проблема безробіття не оминула й Володимира Горщара. Та він не розчарувався, а з надією працевлаштуватись звернувся в Любешівський районний центр зайнятості. Тут Володимир отримав матеріальну підтримку, взяв участь у різноманітних семінарах, тренінгах, що дало можливість отримати хорошу роботу »
Безробітні вчилися складати резюме
21.03.2017
Для безробітних громадян, які для активного та успішного пошуку роботи потребують допомоги у підготовці і написанні резюме, в Камінь-Каширському районному центрі зайнятості 21 березня проведено семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме »
Земля - єдине джерело багатства і лише сільське господарство його примножує
21.03.2017
Задля допомоги жителям сільської місцевості у правильній організації та веденні особистого селянського господарства, орієнтації на самозайнятість, підвищення добробуту селян у Локачинському районному центрі зайнятості відбулися чергові навчальні семінари освітнього проекту "Зимова агрошкола" на тему: "Особливості вирощування та реалізації томатів і часнику »
Історія працевлаштування безробітних Волині. Той, хто шукає, - завжди знаходить
21.03.2017
Життєва ситуація привела до Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Руслану Дук. Жінку звільнили з роботи і вона мала бажання якомога швидше знайти нове місце для працевлаштування. Наполегливість і амбітність Руслани таки дали результат: при черговому відвідуванні центру зайнятості їй видали направлення до підприємця Ігоря Яковлєва на посаду бухгалтера »
Профнавчання
Онлайн-курси "Prometheus" додають шанси у працевлаштуванні
23.03.2017
Освітня платформа Prometheus і Державна служба зайнятості уклали угоду про навчання клієнтів та співробітників Державної служби зайнятості за допомогою масових безплатних онлайн-курсів від провідних українських та західних університетів »
Безробітні можуть здобути професію водія тролейбуса і отримати роботу
21.03.2017
Пошук можливостей щодо навчання безробітних за професією "водій тролейбуса" - основна тема зустрічі директора Луцького міського центру зайнятості Олени Шишової та директора ДП "Автоскладальний завод №1" ПАТ "АК "БОГДАН МОТОРС" Миколи Джули, яка відбулася 20 березня »
Результати співпраці
Хто хоче стати поліцейським?
24.03.2017
24 березня в Камінь-Каширському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для Камінь-Каширського відділення поліції ГУ НП у Волинській області »
Сприятливий день в кар'єрному та особистісному плані
24.03.2017
21-го березня у Луцькому районному центрі зайнятості провели ярмарок вакансій для ТзОВ "Волинь-Зерно-Продукт »
Безробітні Ківерцівщини активно працюють над упорядкуванням територій до Великодня
24.03.2017
Ківерцівський районний центр зайнятості постійно організовує громадські роботи із впорядкування територій населених пунктів. Безробітних мешканців району активно залучають до суспільно корисної праці з прибирання територій, озеленення парків і скверів, очищення від сміття берегів та водоймищ тощо »
Презентація підприємства: Фермерське господарство "Бахівське"
24.03.2017
Фермерське господарство "Бахівське" розташоване в селі Бахів Ковельського району. Очолює його працьовита та енергійна Альбіна Дяків. Підприємство спеціалізується на розведенні великої рогатої худоби молочних порід. ФГ "Бахівське" тісно співпрацює з Ковельським міськрайонним центром зайнятості »
Професійні дні
19 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення
20.03.2017
День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в Україні, згідно з Указом Президента (№ 46/94, від 15 лютого 1994 р. в редакції Указу Президента № 385/95 від 19.05.95 р.), в третю неділю березня »
Вибір професії
Можливості ресурсів мережі Інтернет в професійному визначенні
24.03.2017
У рамках проведення профорієнтаційного квесту "Твій вибір" фахівці Рожищенського районного центру зайнятості за участю координатора навчального центру IDEA (підрозділ ГО "Волинські перспективи") за підтримки Microsft YouthSpark" Наталії Литвини для учнів одинадцятих класів ЗОШ №3 м. Рожище провели тренінг "Побудова кар'єри та професійний розвиток" »
"Приміряй професію майбутнього"
24.03.2017
В рамках проведення профорієнтаційного квесту "Твій вибір" фахівці Ратнівської служби зайнятості організували екскурсію на сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Ратнівський аграрій" для учнів 9-11 класів Самарівської загальноосвітньої школи »
Каталог послуг
Інформаційний семінар для роботодавців Нововолинська
24.03.2017
23 березня у Нововолинському міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: "Перепідготовка або підвищення кваліфікації працівників (у тому числі осіб з особливими потребами) шляхом отримання ваучера. Презентація центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості" (ЦПТО ДСЗ) »
Роботодавці прилаштовуються до умов сучасності
23.03.2017
23 березня в Маневицькому районному центрі зайнятості відбувся інформаційний з питань надання послуг роботодавцям в сучасних умовах, зокрема, про надання компенсації єдиного соціального внеску, про тимчасові роботи, навчання під замовлення роботодавців, в тому числі і в Центрах професійно-технічної освіти служби зайнятості »
Служба зайнятості крокує в ногу з часом
23.03.2017
Виклики сучасності потребують від служби зайнятості постійних кроків вперед та розширення сфери впровадження сучасних інноваційних технологій. Маневицький районний центр зайнятості не є винятком. Долучаючись до інноваційних технологій надання послуг, центр зайнятості пропонує своїм клієнтам такі види послуг: складання відеорезюме, проведення on-line-співбесід як з роботодавцем, так і зі спеціалістами служби зайнятості »
Анонси подій
До уваги тих, хто шукає роботу!  »
До уваги роботодавців!  »
Терміново потрібні!
Роботодавці Волині пропонують роботу
Гарячі лінії
"Гаряча" лінія для оперативного надання соціальних послуг громадянам, які прибувають з АР Крим та міста Севастополя та зони проведення АТО  »
Служба зайнятості - демобілізованим військовослужбовцям
Досвід роботи волинської обласної служби зайнятості щодо надання послуг демобілізованим військовослужбовцям
Відеорезюме безробітних Волині
Соціально-відповідальні роботодавці Волині
Пропонуємо Вашій увазі інформацію про соціально-відповідальних роботодавців Волині. Матеріали в рубриці систематично оновлюються та доповнюються
Інтернет-портал "ТРУД"
У вас проблеми із пошуком роботи? Ви потребуєте працівників? Завітайте до порталу нового покоління "Труд"  »
Громадська приймальня Волинського обласного центру зайнятості
У Волинському обласному центрі зайнятості запроваджено функціонування Громадської приймальні, де Ви можете оперативно отримати професійні та доступні консультації із законодавчих та інших питань, пов
Волинська обласна служба зайнятості - особам з обмеженими фізичними можливостями
Стан звернень осіб з обмеженими можливостями до служби зайнятості Волинської області протягом 2008-2015 років
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
 
Анонімна анкета "Стоп Корупція"  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Роботодавцям
Шановні роботодавці! Пропонуємо наші послуги!  »
Населенню
Документи, необхідні для реєстрації у службі зайнятості  »
Зобов'язання безробітних громадян, які навчаються за направленням служби зайнятості  »
Нові можливості для зайнятості учасників АТО  »
Соціальна реклама
До уваги вимушених переселенців з АР Крим та східних областей України
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Пізнаємо Волинь
Народні умільці волинського краю  »
Запроси на рідну Волинь  »
"Підприємливі люди волинського села"  »
Корисні веб-джерела
Волинське обласне об'єднання організацій роботодавців  »
Головне управління статистики у Волинській області  »
Луцький національний технічний університет  »
Департамент агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації  »
Державна податкова адміністрація у Волинській області
Державна податкова адміністрація у Волинській області
Безоплатна правова допомога
Регіональний центр з надання безоплатної  вторинної правової допомоги  у Волинській області
Опитування
Що, на Вашу думку, може найбільш ефективно сприяти Вашій зайнятості?
бажання працювати (самореалізації)
професійне навчання, перенавчання
висока заробітна плата
хороші умови праці
вільний графік роботи
позитивна репутація роботодавця
можливість кар'єрного росту
перспектива започаткування власної справи
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати