18 сiчня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


 

article_218022_photo0_88151_mid315До уваги демобілізованих учасників АТО!

Волинська обласна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Детальніше

 


Новини
До уваги керівників!
Волинське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів нагадує про необхідність подання звіту до 1 березня 2017 року щодо зайнятості та працевлаштування інвалідів »
Сприяємо у працевлаштуванні засудженим до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі
17.01.2017
17 січня юрисконсульт Ківерцівського районного центру зайнятості у районному відділі з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації консультував осіб, які засуджені до покарань не пов'язаних з позбавленням волі, щодо послуг служби зайнятості, сприяння у працевлаштуванні »
Ярошенко назвав кроки антикризових дій на ринку праці у 2017 році
13.01.2017
Одним із найперших кроків антикризових дій на ринку праці стане реорганізація державної служби зайнятості. Це дозволить вивільнити центри зайнятості на місцях від адміністративних функцій та дозволить покращити швидкість та якість надання послуг »
Анонси подій
"Зимова агрошкола" запрошує на навчання у січні 2017 року!
Дев'ятий сезон просвітницького проекту Волинської обласної служби зайнятості "Зимова агрошкола" продовжує роботу. Пропонуємо нові знання, щоб грамотно господарювати у селі, розширити уявлення про сучасні технології. Це допоможе працювати більш ефективно і отримувати дохід, що стане Вашим кроком до власної справи »
Реалізація гендерної політики
Рівні можливості до професійного успіху
18.01.2017
Питання надання рівних можливостей жінкам та чоловікам у сфері праці розглядалось на інформаційному семінарі з гендерних питань 17 січня в Ратнівському районному центрі зайнятості. У семінарі взяли участь 16 осіб »
Діяльність обласної служби зайнятості
У партнерстві до подолання проблем нелегальної трудової міграції
18.01.2017
У центрах зайнятості області здійснюється системна інформаційно-роз'яснювальна робота для запобігання нелегальній трудовій міграції, протидії торгівлі людьми, розширення знань громадян про потреби українського ринку праці та усі ризики нелегального працевлаштування »
Звернення громадян - під особливим контролем
17.01.2017
Спеціалісти служби зайнятості приділяють велику увагу вчасному та об'єктивному розгляду звернень громадян, приймають рішення відповідно до чинного законодавства, вживають заходів щодо усунення виявлених недоліків. В обласному центрі зайнятості проводиться систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян для виявлення причин, що їх породжують »
Корисно шукачам роботи
"Дорога додому"
18.01.2017
Для надання комплексної підтримки військовослужбовцям-учасникам АТО 17 січня в м. Ківерці проведено третю зустріч на тему "Травмо-сфокусована когнітивно-поведінкова терапія" в рамках проекту "Дорога додому" »
Із міні-ярмарку вакансій - з роботою
18.01.2017
Задля оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця у і Маневицькому районному центрі зайнятості 17 січня проведено міні-ярмарок вакансій бармена та буфетника, який організовано на замовлення Споживчого товариства "СТОХІД" »
"Здоровий спосіб життя - запорука професійних успіхів"
18.01.2017
У рамках освітнього проекту "Школа безпеки та порядку" 18 січня в Маневицькому районному центрі зайнятості відбувся захід для безробітних на тему "Здоровий спосіб життя - запорука професійних успіхів" »
"Зимова агрошкола": Особливості вирощування малини
18.01.2017
В рамках проекту "Зимова агрошкола" 17 січня Ковельський міськрайонний центр зайнятості спільно з Ковельським Управлінням регіонального розвитку організували семінар-тренінг для 15 безробітних громадян за темою: "Особливості вирощування малини". Навчальний семінар провела заступник начальника Управління регіонального розвитку Тетяна Шавлай »
Вдала співбесіда - запорука працевлаштування
18.01.2017
У Камінь-Каширському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних громадян на тему: "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем". Під час заходу обговорювались найважливіші питання та проблеми, що виникають під час спілкування з роботодавцями »
Історії працевлаштування безробітних Волині. Робота все згладжує
17.01.2017
Працевлаштування учасників АТО - одне з найголовніших завдань сьогодення, адже найкраща психологічна і соціальна реабілітація - коли людина має роботу. Володимир Грицюк після повернення зі Сходу звернувся в Рожищенський районний центр зайнятості у пошуку роботи »
Знай, умій, дій!
17.01.2017
У Луцькому міському центрі зайнятості 17 січня проведено захід на тему: "Знай, умій, дій!" в рамках освітнього проекту "Школа безпеки та порядку" за участю представників Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області »
Шачан спонукали до військової служби за контрактом
17.01.2017
Для популяризації військової служби за контрактом 16 січня у Шацькому районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю 10 безробітних »
У ситуації запланованого вивільнення працівників
13.01.2017
12 січня у відділі Держгеокадастру у Любешівському районі Волинської області заступник начальника відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості Наталія Олішкевич провела семінар на тему: "Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників, у тому числі інвалідів" »
Громадські роботи стали вигідніші
13.01.2017
12 січня у Горохівському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на тимчасові та громадські роботи, метою якого було сформувати позитивне ставлення безробітних осіб до участі в оплачуваних громадських роботах, розкрити переваги тимчасової зайнятості »
"Зимова агрошкола": як хобі перетворити в бізнес
13.01.2017
У Горохівському районному центрі зайнятості 11 січня відбувся черговий семінар "Зимової агрошколи" "Ефективне ведення сільського господарства - вирощування яблук та малини". Для професійної розмови запрошено Романа Юхимчука, підприємця-практика, який має досвід в галузі садівництва та ягідництва »
Каталог послуг
"Працевлаштування соціально-уразливих категорій населення - стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць"
18.01.2017
фахівці Рожищенського районного центру зайнятості провели навчальний семінар для роботодавців "Працевлаштування соціально-уразливих категорій населення - стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць" »
Громадські роботи - користь громаді і безробітному
17.01.2017
16 січня відбулась робоча зустріч начальника відділу взаємодії з роботодавцями Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Світланою Лисеюк з представником Хобултівської сільської ради Наталією Савлук »
Локачинські підприємці дізналися про послуги центру зайнятості
13.01.2017
12 січня в Локачинському районному центрі зайнятості відбувся семінар з працедавцями на тему: "Роботодавцю - компенсація, безробітному (у тому числі інваліду) - робоче місце; організація навчання на замовлення роботодавця", в якому взяли участь четверо приватних підприємців »
Особлива увага - особам, які мають додаткові гаранті у працевлаштуванні
13.01.2017
У Ковельському міськрайонному центрі зайнятості 12 січня відбувся семінар для представників підприємств, установ, організацій з чисельністю працівників понад 20 осіб. Мова йшла про дотримання роботодавцями квоти у розмірі 5-ти відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників відповідно до Закону України "Про зайнятість населення" »
Задля якісної співпраці з роботодавцями
13.01.2017
Для ознайомлення роботодавців з формами роботи Маневицького районного центру зайнятості відбувся семінар на тему: "Про послуги служби зайнятості в сучасних умовах" »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Консультуємо осіб з особливими потребами
17.01.2017
Вже доброю традицією є проведення Ковельським міськрайонним центром зайнятості семінарів для осіб з особливими потребами. Саме такий захід проведено 16 січня »
Послуги центру зайнятості для осіб з інвалідністю
13.01.2017
12 січня у Луцькому міському центрі зайнятості відбувся семінар за участю людей з інвалідністю, участь в якому взяли 8 осіб »
Профнавчання
До уваги керівників навчальних закладів!
16.01.2017
Волинський обласний центр зайнятості оголошує проведення відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання зареєстрованих безробітних в період їх навчання на 2017 рік »
Презентовано послугу навчання
12.01.2017
Для ознайомлення пошукачів роботи із ситуацією на ринку праці та забезпечення роботодавців кваліфікованими працівниками спеціалісти Ковельського міськрайонного центру зайнятості систематично проводять профорієнтаційні семінари "Презентація курсів навчання". У черговому такому семінарі, який відбувся 11 січня, взяли участь 15 безробітних громадян »
Інформація до відома
До відома роботодавців області!
04.01.2017
Інформуємо щодо розміру плати за видачу дозволу на застосування праці іноземних громадян »
Огляд ЗМІ
Житель села Топільне розводить вдома екзотичних птахів
05.01.2017
49-річний Руслан Семенчук за освітою є ветеринаром. З дитинства його захоплював світ рослин та тварин, тому хлопець мріяв стати вчителем біології. Та склалося так, що вступив на ветеринарне відділення колишнього Рожищенського зооветтехнікуму. Наука давалася легко, бо мав неабияке зацікавлення до всього, що вивчали. Півтора десятка літ трудився в колгоспі завідувачем фермою, ветлікарем, бригадиром. У 2005 Рожищенський центр зайнятості направив Руслана Семенчука ветлікарем на фермерське господарство Анатолія Каленюка "Чебені плюс" »
Анонси подій
До уваги тих, хто шукає роботу!  »
До уваги роботодавців!  »
Терміново потрібні!
Роботодавці Волині пропонують роботу
Гарячі лінії
"Гаряча" лінія для оперативного надання соціальних послуг громадянам, які прибувають з АР Крим та міста Севастополя та зони проведення АТО  »
Запрошують на контрактну службу
Триває відбір кандидатів на військову службу за контрактом. Пропонуємо ознайомитись із переліком вакантних посад військової частини А1694 дислокованої у смт. Ратне, військової частини А0864
Роботодавці Волині пропонують роботу і житло
СГПП "Дружба" запрошує на роботу  »
ТОВ "РОЯЛ ВУД УКРАЇНА" запрошує на роботу  »
Служба зайнятості - демобілізованим військовослужбовцям
Досвід роботи волинської обласної служби зайнятості щодо надання послуг демобілізованим військовослужбовцям
Соціальна реклама
До уваги вимушених переселенців з АР Крим та східних областей України
Соціально-відповідальні роботодавці Волині
Пропонуємо Вашій увазі інформацію про соціально-відповідальних роботодавців Волині. Матеріали в рубриці систематично оновлюються та доповнюються
Інтернет-портал "ТРУД"
У вас проблеми із пошуком роботи? Ви потребуєте працівників? Завітайте до порталу нового покоління "Труд"  »
Громадська приймальня Волинського обласного центру зайнятості
У Волинському обласному центрі зайнятості запроваджено функціонування Громадської приймальні, де Ви можете оперативно отримати професійні та доступні консультації із законодавчих та інших питань, пов
Волинська обласна служба зайнятості - особам з обмеженими фізичними можливостями
Стан звернень осіб з обмеженими можливостями до служби зайнятості Волинської області протягом 2008-2015 років
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
 
Анонімна анкета "Стоп Корупція"  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Роботодавцям
Шановні роботодавці! Пропонуємо наші послуги!  »
Населенню
Документи, необхідні для реєстрації у службі зайнятості  »
Зобов'язання безробітних громадян, які навчаються за направленням служби зайнятості  »
Нові можливості для зайнятості учасників АТО  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Пізнаємо Волинь
Народні умільці волинського краю  »
Запроси на рідну Волинь  »
"Підприємливі люди волинського села"  »
Корисні веб-джерела
Волинське обласне об'єднання організацій роботодавців  »
Головне управління статистики у Волинській області  »
Луцький національний технічний університет  »
Департамент агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації  »
Безоплатна правова допомога
Регіональний центр з надання безоплатної  вторинної правової допомоги  у Волинській області
Місцевим центрам з надання БПД надані функції державної реєстрації громадських формувань
Місцевим центрам з надання БПД надані функції державної реєстрації громадських формувань
Державна податкова адміністрація у Волинській області
Державна податкова адміністрація у Волинській області
Опитування
Що, на Вашу думку, може найбільш ефективно сприяти Вашій зайнятості?
бажання працювати (самореалізації)
професійне навчання, перенавчання
висока заробітна плата
хороші умови праці
вільний графік роботи
позитивна репутація роботодавця
можливість кар'єрного росту
перспектива започаткування власної справи
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати