20 жовтня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


 

article_218022_photo0_88151_mid315До уваги демобілізованих учасників АТО!

Волинська обласна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Детальніше

 


Реєстрація в службі зайнятості
Відповідальність безробітних за порушення законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття
Інформаційні матеріали щодо невідворотності притягнення до відповідальності безробітних за порушення законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття »
Новини
Засідання координаційного комітету
20.10.2016
В рамках заходів, приурочених до Всесвітніх днів за гідну працю та боротьби з бідністю у Ківерцівському районному центрі зайнятості відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення. Представники влади, профспілок, роботодавців та громадськості обговорили актуальні питання соціально-економічного розвитку району, соціального захисту населення »
На координаційному комітеті обговорили актуальні питання
20.10.2016
Днями в приміщенні Рожищенського районного центру зайнятості, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Шкільного, відбулося чергове засідання районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення »
На Волині відбувся обласний фестиваль "Заяви про себе і свою професію"
18.10.2016
Днями Волинський обласний осередок Асоціації кулінарів України в рамках фестивалю "Бурштинова осінь" провів захід "Заяви про себе і свою професію", який зібрав переможців VI-VII міжнародних фестивалів кулінарів світу. Долучилися до заходу і фахівці Луцького міського центру зайнятості, які знайомили учасників із світом професій, актуальними вакансіями по місту Луцьку та області »
Студентам презентували потенційного роботодавця
18.10.2016
Днями у Володимир-Волинському педагогічному коледжі відбулася зустріч студентів з дирекцією Загальноосвітньої школи № 1. Студенти отримали інформацію щодо можливостей працевлаштування у зв'язку з впровадженням інклюзивної форми навчання »
День кар'єри в Горохівському коледжі
17.10.2016
В Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету в рамках функціонування Студентського центру агробізнесу відбувся "День кар'єри/Profitday" - твій професійний старт". Участь у заході взяли студенти випускних груп та викладачі коледжу, роботодавці, зокрема, представники сільськогосподарських підприємств району: ПОСП ім. Шевченка, СФГ "Зоря", ТзОВ "Горохівнасіння", ФГ "Бистровиця", ФГ "Галичани агро", ПП "МАКС КОМ" »
Зустріч у гарнізонному військовому госпіталі
17.10.2016
Працівники обласної служби зайнятості систематично відвідують поранених вояків АТО, які проходять лікування в Луцькому гарнізонному військовому госпіталі. З нагоди Дня захисника України відбулася чергова зустріч фахівців служби у госпіталі, у якій взяв участь Народний артист України Валерій Маренич »
Студентам презентували ТзОВ "Чебені Плюс"
17.10.2016
В Рожищенському районному центрі зайнятості в рамках реалізації проекту "День кар'єри/Profitday" для студентів Рожищенського коледжу ветеринарної медицини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького відбулася презентація одного із кращих роботодавців сільськогосподарської галузі Волині - ТзОВ "Чебені Плюс" »
Діяльність обласної служби зайнятості
Навчалися фахівці служби зайнятості
20.10.2016
На базі Волинського обласного центру зайнятості відбулося навчання фахівців міських, районних та міськрайонних центрів зайнятості, які відповідають за організацію професійного навчання безробітних. Тема навчання - "Ефективність та результативність співпраці з центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості" »
Вибір професії
Допомагаємо обрати професію
20.10.2016
Днями у Нововолинському міському центрі зайнятості відбулась профорієнтаційна зустріч із учнями 11 класів Нововолинської загальноосвітньої школи №5. Мета заходу - розширення уявлень школярів про світ професій, формування навичок усвідомленого професійного вибору, ознайомлення з послугами служби зайнятості та ситуацією на ринку праці міста і області »
Реалізація гендерної політики
"Гідна оплата праці - гарантія соціальної стабільності"
20.10.2016
На таку тему у Любомльському районному центрі зайнятості відбулась зустріч - дискусія з роботодавцями. У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації О. Герасимчук, начальник відділу з питань праці Управління соціального захисту Т. Серьогінова, голова спілки промисловців і підприємців А. Жолоб та 12 роботодавців »
Спільними зусиллями проти торгівлі людьми
19.10.2016
18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми. В цей день у всьому світі проходять різноманітні акції, які покликані підвищити рівень обізнаності з торгівлею людьми. У місті Луцьку під будівлею Візового центру Польщі представники Департаменту соціального захисту облдержадміністрації, обласної служби зайнятості, Луцького центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, громадської організації "Волинські перспективи" провели інформаційно-консультаційну акцію з попередження торгівлі людьми »
Інформації забагато не буває
19.10.2016
Для підвищення обізнаності населення щодо торгівлі людьми та ризиків нелегального працевлаштування, в тому числі, за кордоном у Нововолинському міському центрі зайнятості організований інформаційний семінар "Запобігання нелегальній трудовій міграції »
Поінформовані - значить захищенні
19.10.2016
"Ніхто не повинен бути в рабстві або у підневільному стані" - під таким гаслом в Ківерцівському районному центрі зайнятості відбувся семінар щодо запобігання зовнішньої трудової міграції та торгівлі людьми »
"Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми"
18.10.2016
18 жовтня оголошено Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. У Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості відбувся профконсультаційний семінар на тему: "Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми" »
Не миритися із труднощами
18.10.2016
У рамках заходів, приурочених до всесвітніх днів за гідну працю та боротьби із бідністю у Старовижівському районному центрі зайнятості відбулося засідання за "круглим столом" з представниками влади, профспілок та роботодавців »
День боротьби з торгівлею людьми
18.10.2016
Задля того, щоб захистити права громадян і уникнути ризиків при працевлаштуванні за кордоном, запобігти та попередити експлуатацію праці, торгівлю людьми 17 жовтня у Ратнівському районному центрі зайнятості для молоді відбувся семінар на тему: "Попередження зовнішньої трудової міграції та торгівлі людьми" »
Корисно шукачам роботи
"Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме"
20.10.2016
Задля формування навичок написання резюме та ефективного його використання при пошуку роботи 19 жовтня в Шацькому районному центрі зайнятості відбувся семінар для 9 безробітних »
"Нові інформаційні технології: можливості для молоді"
20.10.2016
На таку тему 19 жовтня у Нововолинському міському центрі зайнятості проведено тренінг для молоді, за участю громадської організації "Волинські перспективи". Мета заходу - ознайомлення безробітних із новими інформаційними технологіями щодо працевлаштування та можливостями участі у міжнародних проектах »
Історії працевлаштування безробітних Волині. Улюблена справа - найкраща реабілітація
20.10.2016
До Ківерцівського центру зайнятості з метою пошуку роботи звернувся учасник АТО, житель села Звірів Сергій Зінкевич. Демобілізувавшись Сергій не зміг самостійно знайти постійну роботу. Вдома займався столярними роботами. Це йому дуже подобається і мав надію в майбутньому пов'язати свою діяльність з столярною справою »
Результати співпраці
Роботодавець - головний партнер служби зайнятості
20.10.2016
Задля активізації співпраці, надання інформації про послуги Державної служби зайнятості та новинки законодавства про зайнятість 20 жовтня начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ратнівського районного центру зайнятості Сергій Ковч зустрівся з керівником Ратнівського міжгосподарського спеціалізованого лісогосподарського підприємства Ростиславом Боровським »
До Дня захисника України безробітні впорядкували близько ста кладовищ, обелісків, меморіалів
13.10.2016
В рамках заходів з нагоди відзначення Дня захисника України місцевими органами влади за участю центрів зайнятості організовані та проведені громадські роботи з впорядкування місць поховання захисників Вітчизни, меморіалів, кладовищ із залученням безробітних »
Каталог послуг
Презентація порталу "Труд" для роботодавців
19.10.2016
В Старовижівському районному центрі зайнятості для роботодавців відбулась презентація роботи інтернет-порталу "Труд" »
Власна справа
Підтримуємо учасників АТО
17.10.2016
З нагоди Дня захисника України у Ківерцівському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО. Фахівці центру провели інформаційний семінар та індивідуальні бесіди з захисниками »
Професійні дні
Почути кожного, допомогти
18.10.2016
Днями фахівці Старовижівського районного центру зайнятості долучилися до заходів, приурочених до Дня захисника України, що відзначалося за сприяння громадськості, очільників виконавчої та представницької влади у районі »
Нашим захисникам - увага та розуміння
17.10.2016
До Дня Українського козацтва та Захисника України в Іваничівському районному центрі зайнятості проведено інформаційний захід для демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО. Участь у заході взяли як пошукачі роботи, так і ті, хто знайшов себе на ринку праці »
Професійний день у соціального партнера
17.10.2016
З нагоди Дня Українського козацтва та Дня захисника України директор Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталія Уколова зустрілася із майором Володимир-Волинського об'єднаного районного комісаріату Сергієм Швачком. Під час спілкування обговорили можливості активізації співпраці »
Привітали з професійним днем
17.10.2016
З нагоди Дня Українського козацтва та Дня захисника України у Камінь-Каширському районному центрі зайнятості відбулися тематичні зустрічі з пошукачами роботи - учасниками АТО. Фахівці районного центру зайнятості розповіли про послуги Державної служби зайнятості, зокрема, наголосили на можливості професійного навчання »
День захисника вітчизни
17.10.2016
В переддень Дня захисника України фахівці Рожищенського районного центру зайнятості привітали захисників, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, квітами і висловили слова невимовної вдячності за їхній внесок, участь в антитерористичній операції на Сході країни »
Професійний день захисників
17.10.2016
Напередодні Дня Українського козацтва та Дня захисника України фахівці Маневицького центру зайнятості зустрілись з учасниками АТО, які були працевлаштовані за сприянням служби Ростиславом Волинцем та Валерієм Поварем. Хлопці були працевлаштовані до Маневицької ВК 42 на посаду - молодший інспектор у вересні поточного року »
Анонси подій
До уваги роботодавців!  »
До уваги тих, хто шукає роботу!  »
Терміново потрібні!
Роботодавці Волині пропонують роботу
Запрошують на контрактну службу
Триває відбір кандидатів на військову службу за контрактом. Пропонуємо ознайомитись із переліком вакантних посад військової частини А1694 дислокованої у смт. Ратне, військової частини А0864
Гарячі лінії
"Гаряча" лінія для оперативного надання соціальних послуг громадянам, які прибувають з АР Крим та міста Севастополя та зони проведення АТО  »
Роботодавці Волині пропонують роботу і житло
ТОВ "РОЯЛ ВУД УКРАЇНА" запрошує на роботу  »
ПАТ Гнідавський цукровий завод запрошує на роботу  »
СГПП "Дружба" запрошує на роботу  »
ТОВ "Волиньагрохолдинг" запрошує на роботу  »
штаб з питань переселення та вирішення соціально-побутових проблем громадян, які залишають АРК, м. Севастополь, Луганську та Донецьку області
В області розгорнуто штаб з питань переселення та вирішення соціально-побутових проблем громадян, які тимчасово залишають АРК, м. Севастополь, Луганську та Донецьку області
Служба зайнятості - демобілізованим військовослужбовцям
Досвід роботи волинської обласної служби зайнятості щодо надання послуг демобілізованим військовослужбовцям
Соціальна реклама
До уваги вимушених переселенців з АР Крим та східних областей України
Соціально-відповідальні роботодавці Волині
Пропонуємо Вашій увазі інформацію про соціально-відповідальних роботодавців Волині. Матеріали в рубриці систематично оновлюються та доповнюються
Інтернет-портал "ТРУД"
У вас проблеми із пошуком роботи? Ви потребуєте працівників? Завітайте до порталу нового покоління "Труд"  »
Волинська обласна служба зайнятості - особам з обмеженими фізичними можливостями
Стан звернень осіб з обмеженими можливостями до служби зайнятості Волинської області протягом 2008-2015 років
Громадська приймальня Волинського обласного центру зайнятості
У Волинському обласному центрі зайнятості запроваджено функціонування Громадської приймальні, де Ви можете оперативно отримати професійні та доступні консультації із законодавчих та інших питань, пов
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
 
Анонімна анкета "Стоп Корупція"  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Роботодавцям
Шановні роботодавці! Пропонуємо наші послуги!  »
Населенню
Документи, необхідні для реєстрації у службі зайнятості  »
Пам'ятка особі, яка не досягла 18 років, при працевлаштуванні на роботу  »
Зобов'язання безробітних громадян, які навчаються за направленням служби зайнятості  »
Ваучери на навчання для внутрішньо переміщених осіб  »
Ваучери на навчання для осіб, звільнених з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби)  »
Пізнаємо Волинь
Народні умільці волинського краю  »
Запроси на рідну Волинь  »
"Підприємливі люди волинського села"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні веб-джерела
Волинське обласне об'єднання організацій роботодавців  »
Головне управління статистики у Волинській області  »
Луцький національний технічний університет  »
Департамент агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації  »
Безоплатна правова допомога
Регіональний центр з надання безоплатної  вторинної правової допомоги  у Волинській області
Місцевим центрам з надання БПД надані функції державної реєстрації громадських формувань
Місцевим центрам з надання БПД надані функції державної реєстрації громадських формувань
Державна податкова адміністрація у Волинській області
Державна податкова адміністрація у Волинській області
Опитування
Що, на Вашу думку, може найбільш ефективно сприяти Вашій зайнятості?
бажання працювати (самореалізації)
професійне навчання, перенавчання
висока заробітна плата
хороші умови праці
вільний графік роботи
позитивна репутація роботодавця
можливість кар'єрного росту
перспектива започаткування власної справи
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати