26 травня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


 

logotip 11Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Детальніше >>

 


 

article_218022_photo0_88151_mid315До уваги демобілізованих учасників АТО!

Волинська обласна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Детальніше

 


Корисно шукачам роботи
Історії працевлаштування безробітних Волині. І робота не забарилась
25.05.2016
Нерідко шукають роботу за спеціальністю чоловіки різних професій передпенсійного віку. Час збігає, а гідної роботи так і нема. Змінити ж фах не спадає на думку, мовляв, вірні своїй професії. А жити якось треба. Так і Олександр Олександрович Богдан, особа передпенсійного віку, коли залишився без роботи, звернувся до Ковельського міськрайонного центру зайнятості »
Профорієнтація умовно засуджених
25.05.2016
Днями у приміщенні Ковельського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відбувся спільний захід за участю спеціалістів Ковельського міськрайонного центру зайнятості »
Знайомимо безробітних з підприємствами Луцька
25.05.2016
Фахівцями Луцького міського центру зайнятості організовано професіографічну екскурсію для пошукачів роботи на ВК ТзОВ "Луцький цегельний завод №1" ЛТД. Цьому заходу передували два міні-ярмарки вакансій. Але недарма існує народна мудрість: "Краще раз побачити, чим десять разів почути" »
Ефективне ведення сільського господарства
25.05.2016
В Маневицькому районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: "Хороший урожай картоплі при мінімальних затратах", у якому взяли участь дванадцять безробітних жителів села »
Пропонують роботу стюардів
23.05.2016
20 травня фахівці Луцького міського центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій для ПП "Люкс-Транс Луцьк" за професією "стюард" (послуги у дорозі) »
"Горсталь" розширює виробництво
23.05.2016
Задля пошуку кандидатів на вакантні місця для ТОВ "Завод "Горсталь" у Горохівському районному центрі зайнятості 19 травня проведено міні-ярмарок вакансій »
Новини
Молодь - майбутнє України
25.05.2016
25 травня у Палаці культури міста Луцька відбулося обласне свято з відзначення учнівських досягнень, педагогів та навчальних закладів із всієї області "Творча обдарованість". Участь у заході взяли і представники обласної служби зайнятості »
Щоб кожен став професіоналом в обраній професії
25.05.2016
Вже 4 роки поспіль фахівці Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості активно співпрацюють з Володимир-Волинським агротехнічним коледжем у рамках діяльності Центру розвитку кар'єри.24 травня під час ярмарку кар'єри у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі підвели підсумок співпраці міськрайонного центру зайнятості та навчального закладу »
Перспективи зеленого туризму
24.05.2016
Фахівці Іваничівського районного центру зайнятості взяли участь в патріотичному заході, котрий, зазвичай, проводять в травні кожного року в урочищі Прощаниця - у лісі між селами Милятин і Завидів Іваничівського району в рамках проекту "Зелений туризм" »
Виїзна акція партнерів
24.05.2016
Днями у Старій Вижівці відбулася виїзна профорієнтаційна акція районного центру зайнятості із використанням мобільного центру профорієнтації. Фахівці районного центру зайнятості спільно із працівниками військового комісаріату інформували про можливості служби за контрактом у Збройних Силах України »
Презентація ТОВ "Роса Трейд"
23.05.2016
В рамках діяльності Центру кар'єри при Нововолинському навчально-науковому інституті економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету 19 травня спеціалісти Нововолинського міського центру зайнятості організували презентацію роботодавця - ТОВ "Роса Трейд" »
"Працевлаштування молоді як невід'ємний елемент процвітання країни"
23.05.2016
Під такою назвою 20 травня проведено Дискусійний клуб у Луцькому національному технічному університеті. Учасниками заходу стали студенти та викладачі Факультету бізнесу. Долучились до участі і фахівці Луцького міського центру зайнятості »
Грамотно написане резюме - запорука успіху
23.05.2016
У Луцькому національному технічному університеті 19 травня проведено тренінг-семінар для студентів-магістрів факультету "Облік та фінанси" на тему: "Можливості для випускників з використанням нових інформаційних технологій" »
Вишиванка 2016: відкриваємо таланти
20.05.2016
19 травня колективи обласного, міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості Волинської області взяли участь у відзначенні Всесвітнього дня вишиванки. В цей день обласному центрі зайнятості проведено ряд заходів під девізом "Вишиванка 2016: відкриваємо таланти". В рамках акції відбулася виставка робіт працівників центрів зайнятості області "Вишивальниці служби зайнятості", яка представляла роботи та фото вишивки. Поряд з тим, діяла фотовиставка "Наші діти в вишиванках", яка продемонструвала, що робота важливий, але не головний елемент життя »
Каталог послуг
Спілкуємося із працедавцями
25.05.2016
24 травня в Ковельському міськрайонному центрі занятості відбувся черговий семінар з роботодавцями на тему: "Підбір претендентів на роботу, які відповідають вимогам роботодавців на заявлені вакансії" »
Громадські роботи - користь для роботодавців та безробітних
25.05.2016
24 травня в Камінь-Каширському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: "Співпраця центру зайнятості з роботодавцями щодо проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру". Мета заходу - орієнтація на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру »
Власна справа
"Зимова агрошкола" мотивує до самозайнятості
24.05.2016
Досвідом становлення, як приватного підприємця, поділилась і колишня клієнтка Луцького районного центру зайнятості Світлана Недошитко. Необхідні знання щодо особливостей вирощування квітів отримала, саме, на семінарі "Служба зайнятості - працівникам села", що відбувався в рамках освітнього проекту "Зимова агрошкола" »
Реалізація гендерної політики
"Жінка на ринку праці"
25.05.2016
На таку тему 23 травня в Нововолинському міському центрі зайнятості проведено семінар »
Легальна зайнятість - соціальний захист
24.05.2016
Задля розкриття переваг легального працевлаштування, застереження громадян від шахрайства при працевлаштуванні 23 травня у Шацькому районному центрі зайнятості проведено семінар з питань легальної зайнятості »
Діяльність обласної служби зайнятості
Вчимось розпоряджатись набутими знаннями та досвідом
20.05.2016
Вже другий рік поспіль, саме, в День вишиванки відбувається виїзне навчання заступників директорів, заступників директорів-начальників відділів надання соціальних послуг районних центрів зайнятості, начальників відділів організації сприяння працевлаштуванню населення міських і міськрайонних центрів зайнятості »
Результати співпраці
Зустріч із активним працедавцем району
23.05.2016
Днями відбулася зустріч фахівців Іваничівського районного центру зайнятості із головою фермерського господарства "Велес-М" Андрієм Міндзею. Молодий, інтелігентний та енергійний чоловік вже понад шість років займається фермерством »
Міні-ярмарок - крок до успішного працевлаштування
20.05.2016
18 травня у Маневицькому районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення підприємців Валентини Олєнченко, Лілії Титаренко та Юлії Басюк, що планують створити нові робочі місця продавців продовольчих товарів, офіціантів »
Вибір професії
Правильно обрати професію
18.05.2016
16 травня фахівці Луцького міського центру зайнятості з профорієнтаційними уроками відвідали гімназію №21 імені Михайла Кравчука та загальноосвітню школу №16 »
Обираю професію - обираю майбутнє
18.05.2016
Днями за сприянням фахівців Ратнівського районного центру зайнятості, фахівця із соціальної роботи із суб'єктами пробації Ратнівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби відбувся профінформаційний захід з неповнолітніми, які знаходяться на обліку в кримінально-виконавчій інспекції. Мета семінару - зорієнтувати молодь на правильний вибір професії »
Огляд ЗМІ
Раїса Кучмук: Допомога по безробіттю має стимулювати до пошуку роботи
13.05.2016
Раїса Кучмук - одна з тих жінок, які не лише знають і вміють ставити перед собою цілі, вона вміло організовує людей на виконання визначених завдань.15 травня Раїса Євгенівна відмічає своє 55-річчя. Кореспондент газети "Відомості інфо" скористалась нагодою і поспілкувалася з цією чудовою людиною, вмілим керівником і хорошим другом »
Анонси подій
До уваги роботодавців!  »
До уваги тих, хто шукає роботу!  »
Терміново потрібні!
Роботодавці Волині пропонують роботу
Запрошують на контрактну службу
Триває відбір кандидатів на військову службу за контрактом. Пропонуємо ознайомитись із переліком вакантних посад військової частини А1694 дислокованої у смт. Ратне, військової частини А0864
Гарячі лінії
"Гаряча" лінія для оперативного надання соціальних послуг громадянам, які прибувають з АР Крим та міста Севастополя та зони проведення АТО  »
Роботодавці Волині пропонують роботу і житло
ПАТ Гнідавський цукровий завод запрошує на роботу  »
СГПП "Дружба" запрошує на роботу  »
ТОВ "Волиньагрохолдинг" запрошує на роботу  »
штаб з питань переселення та вирішення соціально-побутових проблем громадян, які залишають АРК, м. Севастополь, Луганську та Донецьку області
В області розгорнуто штаб з питань переселення та вирішення соціально-побутових проблем громадян, які тимчасово залишають АРК, м. Севастополь, Луганську та Донецьку області
Досвід роботи обласної служби зайнятості з професійної та трудової адаптації внутрішньо переміщених осіб
Служба зайнятості - демобілізованим військовослужбовцям
Досвід роботи волинської обласної служби зайнятості щодо надання послуг демобілізованим військовослужбовцям
Соціальна реклама
До уваги вимушених переселенців з АР Крим та східних областей України
Інтернет-портал "ТРУД"
У вас проблеми із пошуком роботи? Ви потребуєте працівників? Завітайте до порталу нового покоління "Труд"  »
Соціально-відповідальні роботодавці Волині
Пропонуємо Вашій увазі інформацію про соціально-відповідальних роботодавців Волині. Матеріали в рубриці систематично оновлюються та доповнюються
Волинська обласна служба зайнятості - особам з обмеженими фізичними можливостями
Стан звернень осіб з обмеженими можливостями до служби зайнятості Волинської області протягом 2008-2015 років
Громадська приймальня Волинського обласного центру зайнятості
У Волинському обласному центрі зайнятості запроваджено функціонування Громадської приймальні, де Ви можете оперативно отримати професійні та доступні консультації із законодавчих та інших питань, пов
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
 
Анонімна анкета "Стоп Корупція"  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Роботодавцям
Шановні роботодавці! Пропонуємо наші послуги!  »
До уваги роботодавців! Нове у законодавстві  »
Населенню
Документи, необхідні для реєстрації у службі зайнятості  »
План-графік формування груп в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ на лютий - березень  »
Відкрийте власну справу за сприянням державної служби зайнятості!  »
Зобов'язання безробітних громадян, які навчаються за направленням служби зайнятості  »
Пам'ятка особі, яка не досягла 18 років, при працевлаштуванні на роботу  »
Ваучери на навчання для внутрішньо переміщених осіб  »
Ваучери на навчання для осіб, звільнених з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби)  »
Ваучери на навчання для осіб віком старше 45 років  »
Пізнаємо Волинь
Народні умільці волинського краю  »
Запроси на рідну Волинь  »
"Підприємливі люди волинського села"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні веб-джерела
Волинське обласне об'єднання організацій роботодавців  »
Головне управління статистики у Волинській області  »
Луцький національний технічний університет  »
Департамент агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації  »
Безоплатна правова допомога
Регіональний центр з надання безоплатної  вторинної правової допомоги  у Волинській області
Державна податкова адміністрація у Волинській області
Державна податкова адміністрація у Волинській області
Опитування
Що, на Вашу думку, може найбільш ефективно сприяти Вашій зайнятості?
бажання працювати (самореалізації)
професійне навчання, перенавчання
висока заробітна плата
хороші умови праці
вільний графік роботи
позитивна репутація роботодавця
можливість кар'єрного росту
перспектива започаткування власної справи
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати