30 березня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


 

article_218022_photo0_88151_mid315До уваги демобілізованих військовослужбовців!

Волинська обласна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Детальніше

 


Анонси подій
Запрошуємо!
29.03.2017
30 березня о 14 год. в обласному центрі зайнятості (м. Луцьк вул. Б. Хмельницького, 3-а) відбудеться засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості за участю представників влади, роботодавців та профспілок »
"Школа безпеки та порядку" запрошує
20.03.2017
Двічі на місяць в кожному центрі зайнятості відбуваються засідання "Школи безпеки та порядку". Цей освітній проект покликаний зорієнтувати населення у прийнятті відповідальних рішень під час різних життєвих ситуацій, вибудувати правильний алгоритм дій »
"Зимова агрошкола" IX сезону підбиває підсумки
13.03.2017
Запрошуємо відвідати підсумкові заняття ІХ сезону освітнього проекту "Зимова агрошкола", що відбудуться в усіх центрах зайнятості області »
Новини
Вироби із бісера, заряджені любов'ю
29.03.2017
Вперше в місті Ковелі відкрилася виставка робіт із бісера Андрія Слюсарчука, уродженця села Вівчицьк Ковельського району »
Співпраця задля професійного успіху молоді
29.03.2017
З ініціативи керівника обласної служби зайнятості Романа Романюка 28 березня у Рожищенському районному центрі зайнятості відбулася нарада директорів центрів зайнятості та професійно-технічних освітніх закладів області за участю заступника голови облдержадміністрації Світлани Мишковець, начальника управління освіти і науки ОДА Людмили Плахотної, голови Рожищенської райдержадміністрації Інни Гайворонської »
Зустріч зі студентами Луцького інституту розвитку людини університету "Україна"
28.03.2017
В рамках співпраці Луцького міського центру зайнятості та "Центру розвитку кар'єри" Луцького інституту розвитку людини університету "Україна" 27 березня проведено профорієнтаційний захід "Презентація роботодавця" за участю приватного підприємця Ігоря Карпука »
Нові послуги на території Голобської об'єднаної територіальної громади
28.03.2017
Ковельський міськрайонний центр зайнятості під завісу березня запроваджує надання інформаційно-консультаційних послуг із питань пошуку роботи на базі Голобського центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) »
Діяльність обласної служби зайнятості
Триває рекрутингова робота служби зайнятості
29.03.2017
Директор Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталія Уколова вже не вперше зустрілася з військовим комісаром, підполковником Русланом Яцієм. Під час розмови обговорювалась кадрова потреба у розрізі професій для комплектування військової частини А1008 »
Отримати професію і хорошу роботу можна за кошти центру зайнятості
28.03.2017
З настанням тепла підрядні шляхові організації розпочали ремонт доріг. А якщо є робота, то є потреба і в працівниках. Саме цьому питанню була присвячена зустріч директора Луцького міського центру зайнятості Олени Шишової з директорами "Корпорації ЛАД", в яку входять такі підприємства як ПрАТ "Луцькавтодор", ТзОВ "Луцькавтодор-сервіс", ПП "Лад-Бетон", ТзОВ "Луцькавтодор-транс" та ПП "Транс-дор-сервіс »
Корисно шукачам роботи
Скористайтеся новим електронним сервісом служби зайнятості!
У січні 2017 року Державною службою зайнятості запроваджено сервіс "Електронна черга". Завдяки ньому, не виходячи із дому, можна записатись на реєстрацію в центрі зайнятості, а також на юридичну консультацію, консультацію щодо сприяння працевлаштуванню, вибору професії, з питань професійної орієнтації та професійного навчання »
Історія працевлаштування безробітних Волині. Тепер є не тільки робота, а й хороші колеги
30.03.2017
Наталія Миткалик після втрати роботи відразу звернулась за допомогою у працевлаштуванні до Маневицького центру зайнятості. За освітою - економіст, працювала бухгалтером, тому й шукала роботу за фахом »
Підсумки сезону "агрошколи" у Луцьку
29.03.2017
У Луцькому міському центрі зайнятості 29 березня провели підсумкову зустріч дев'ятого сезону освітнього проекту "Зимова агрошкола" за участю директора Луцького міського центру зайнятості Олени Шишової, організатора клубу "Органічне землеробство" Василя Ферменюка та практика Валентини Онищук »
"Зимова агрошкола" завершує сезон на Ратнівщині
29.03.2017
"Зимова агрошкола" на Ратнівщині. 28 та 29 березня Ратнівський районний центр зайнятості для членів особистих селянських господарств провів останній цикл навчальних семінарів "Ефективне ведення сільського господарства" на тему: "Свинарство" та "Ефективність виробництва сільськогосподарської продукції »
Історія працевлаштування безробітних Волині. Спільними зусиллями досягли результату
29.03.2017
Робота продавця насправді цікава й багатоаспектна. На перший погляд, у ній немає нічого складного. Проте щодня потрібно бути готовим до зустрічі з клієнтами з різними характерами й уподобаннями, успішно презентувати свій продукт. Саме професіоналом своєї справи є Валентина Соловей, жителька Каменя-Каширського, яка звернулася в пошуках роботи до місцевого центру. На одному з ярмарків вакансій пані Валентиною зацікавився роботодавець-підприємець Тетяна Соловей »
Безробітних навчали як боротися із шкідниками
28.03.2017
В рамках проекту "Зимова агрошкола" в Камінь-Каширському районному центрі зайнятості 28 березня відбувся семінар для безробітних громадян "Ефективне використання засобів захисту рослин »
Зразкова сім'я - законослухняні діти
28.03.2017
В рамках проекту "Школа безпеки та порядку" в Іваничівському районному центрі зайнятості відбувся захід "Здоровий спосіб життя" для шукачів роботи. До участі в семінарі запросили майора внутрішньої служби Івана Прилуцького Іваничівського міськрайонного відділу з питань пробації (виправлення) »
Профнавчання
Готуємо кадри на замовлення роботодавця
28.03.2017
Ковельський міськрайонний центр зайнятості активно співпрацює з підприємствами Ковеля та району в напрямку навчання та підготовки кваліфікованих робітників серед безробітних із подальшим працевлаштуванням. 24 березня відбувся випускний іспит слухачів, під час якого вони продемонстрували отриманні знання та навички, й отримали документ про освіту, що стане основою майбутнього працевлаштування »
Онлайн-курси "Prometheus" додають шанси у працевлаштуванні
23.03.2017
Освітня платформа Prometheus і Державна служба зайнятості уклали угоду про навчання клієнтів та співробітників Державної служби зайнятості за допомогою масових безплатних онлайн-курсів від провідних українських та західних університетів »
Результати співпраці
У Турійському районному центрі зайнятості підбили підсумки "Зимової агрошколи"
30.03.2017
29 березня у Турійському районному центрі зайнятості провели семінар із підбиття підсумків освітнього проекту "Зимова агрошкола", який уже протягом дев'яти років успішно реалізовується в області »
Роботодавці знайшли працівників на міні-ярмарку
29.03.2017
29 березня в Луцькому міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій з підбору персоналу для ТзОВ "Волинські оптичні мережі" за спеціальностями рекламіста та монтажника зв'язку - лінійника »
Вдала Skype-співбесіда
29.03.2017
Державне підприємство "Турійське лісове господарство" тривалий час шукало працівника на посаду юриста. Саме господарство є одним з небагатьох підприємств, що має налаштований Skype-зв'язок та співпрацює зі службою зайнятості, тому співробітники центру, коли підшукали кандидатуру, що має юридичну освіту, вирішили провести Skype-співбесіду »
Учасники "Зимової агрошколи" отримали сертифікати
28.03.2017
У Любомльському районному центрі зайнятості підбили підсумки дев'ятого сезону 2016-17 рр. освітнього проекту "Зимова агрошкола »
Співпраця дала результат, тому матиме продовження
27.03.2017
Нещодавно відбулася виїзна зустріч із приватним підприємцем В. Якимлюком, який є представником фірми "Агродвір" у м. Любомль. В результаті співпраці з Любомльським районним центром зайнятості цьому роботодавцю вдалось підібрати трьох кваліфікованих працівників »
Вибір професії
Служби скоординували свої дії, щоб допомогти молоді
30.03.2017
У Луцькому районному центрі зайнятості в рамках етапу "Партнерство" квесту "Твій вибір!" відбулась робоча зустріч із начальником відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької РДА Олександром Хомичем та начальником служби у справах дітей Луцької РДА Людмилою Гладчук, аби скоординувати дій щодо проведення заходів з учнівською молоддю »
Романівські школярі з'ясовували, ким вони хочуть стати
29.03.2017
Днями в рамках профорієнтаційного квесту "Твій вибір" профорієнтатор Наталія Дорофей відвідала Романівську ЗОШ I-IIІ ступеня Луцького району. Учасниками заходу стали учні 8-11-х класів »
Каталог послуг
Електронний кабінет роботодавця
29.03.2017
Одним із сучасних сервісів служби зайнятості є "Електронний кабінет роботодавця". Щоб переконати у його перевагах, 28 березня Камінь-Каширський районний центр зайнятості провів семінар для роботодавців »
Центр зайнятості презентував працедавцю послуги служби
28.03.2017
27 березня відбулася зустріч із роботодавцем Катериною Токарчук »
Співпраця задля успішного відбору поліцейських
28.03.2017
Нещодавно в Рожищенському районному центрі зайнятості відбулась робоча зустріч директора центру Лариси Вишневської з представником територіального органу Національної поліції України - старшим інспектором із кадрового забезпечення Ківерцівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області майором поліції Олександром Тищуком »
Анонси подій
До уваги тих, хто шукає роботу!  »
До уваги роботодавців!  »
Терміново потрібні!
Роботодавці Волині пропонують роботу
Гарячі лінії
"Гаряча" лінія для оперативного надання соціальних послуг громадянам, які прибувають з АР Крим та міста Севастополя та зони проведення АТО  »
Відеорезюме безробітних Волині
Служба зайнятості - демобілізованим військовослужбовцям
Досвід роботи волинської обласної служби зайнятості щодо надання послуг демобілізованим військовослужбовцям
Соціально-відповідальні роботодавці Волині
Пропонуємо Вашій увазі інформацію про соціально-відповідальних роботодавців Волині. Матеріали в рубриці систематично оновлюються та доповнюються
Інтернет-портал "ТРУД"
У вас проблеми із пошуком роботи? Ви потребуєте працівників? Завітайте до порталу нового покоління "Труд"  »
Громадська приймальня Волинського обласного центру зайнятості
У Волинському обласному центрі зайнятості запроваджено функціонування Громадської приймальні, де Ви можете оперативно отримати професійні та доступні консультації із законодавчих та інших питань, пов
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
 
Анонімна анкета "Стоп Корупція"  »
Волинська обласна служба зайнятості - особам з обмеженими фізичними можливостями
Стан звернень осіб з обмеженими можливостями до служби зайнятості Волинської області протягом 2008-2015 років
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Роботодавцям
Шановні роботодавці! Пропонуємо наші послуги!  »
Населенню
Документи, необхідні для реєстрації у службі зайнятості  »
Зобов'язання безробітних громадян, які навчаються за направленням служби зайнятості  »
Нові можливості для зайнятості учасників АТО  »
Соціальна реклама
До уваги вимушених переселенців з АР Крим та східних областей України
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Пізнаємо Волинь
Народні умільці волинського краю  »
Запроси на рідну Волинь  »
"Підприємливі люди волинського села"  »
Корисні веб-джерела
Волинське обласне об'єднання організацій роботодавців  »
Головне управління статистики у Волинській області  »
Луцький національний технічний університет  »
Департамент агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації  »
Державна податкова адміністрація у Волинській області
Державна податкова адміністрація у Волинській області
Безоплатна правова допомога
Регіональний центр з надання безоплатної  вторинної правової допомоги  у Волинській області
На Волині розширено мережу виїзних консультаційних пунктів з правових питань  »
Опитування
Що, на Вашу думку, може найбільш ефективно сприяти Вашій зайнятості?
бажання працювати (самореалізації)
професійне навчання, перенавчання
висока заробітна плата
хороші умови праці
вільний графік роботи
позитивна репутація роботодавця
можливість кар'єрного росту
перспектива започаткування власної справи
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати