29 квiтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


 

article_218022_photo0_88151_mid315До уваги демобілізованих військовослужбовців!

Волинська обласна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Детальніше

 


Міжнародна співпраця
Діалог з іноземними партнерами задля реалізації успішних ідей
28.04.2017
27 квітня в Луцькому міському центрі зайнятості відбулася зустріч керівників Волинського обласного та Луцького міського центрів зайнятості із Аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США в Україні Джона Силвера. Супроводжував високопоставленого гостя на Волинь координатор проекту "Приступаючи до справи", директор Відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації Project Harmony, Inc. Ukraine Андрій Гайдамашко »
Новини
Центр розвитку кар'єри у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій відкрито!
28.04.2017
27 квітня відкрито Центр розвитку кар'єри для студентської молоді Волинського коледжу Національного університету харчових технологій. Захід розпочали директор Волинського коледжу Національного університету харчових технологій Ігор Корчук та заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Світлана Корецька. Вони привітали учасників з новими можливостями, які відкриває перед молоддю Центр розвитку кар'єри та закликали роботодавців до активного підбору молодих активних працівників »
Робочий день в Голобській територіальній громаді
26.04.2017
Згідно з графіком функціонування віддаленого робочого місця спеціаліста Ковельського міськайонного центру зайнятості 25 квітня в Голобському центрі надання адміністративних послуг працювала начальник відділу організації працевлаштування населення Тетяна Максимук »
Молоді презентували можливості працевлаштування
26.04.2017
Для студентів Торчинського професійного ліцею 25 квітня Луцький районний центр зайнятості провів "Ярмарок кар'єри". У заході, що відбувся на базі Центру кар'єри, взяли участь студенти, що навчаються за професіями тракториста, водія, слюсаря з ремонту сільськогосподарської техніки, а також директор ТОВ "Веселе-Агро" Ігор Лукащук »
Реалізація гендерної політики
Жінка і праця. Секрети поєднання сім'ї та роботи
27.04.2017
На таку тему у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості 26 квітня відбувся тренінг для 15 жінок. Захід проведено за участю громадської організації "Волинський інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив" »
Вибір професії
Навчитися обирати професію через гру
28.04.2017
26 квітня фахівці відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості в рамках профорієнтаційного квесту "Твій вибір" провели захід зі школярами Луцького навчально-виховного комплексу "ЗОШ-інтернат - Правознавчий ліцей з підвищеною фізичною підготовкою" »
День відкритих дверей центру зайнятості для школярів володимирщини
28.04.2017
26 квітня у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості пройшов День відкритих дверей для учнів Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату "Центр освіти та соціально - педагогічної підтримки". Захід в рамках профорієнтаційного квесту "ТВІЙ вибір" був спрямований на надання старшокласникам знань з основ вибору професії, ознайомлення із світом професій, ситуацією на ринку праці, з перспективами його розвитку »
Учні навчалися прийняттю професійних рішень
26.04.2017
У рамках профорієнтаційного квесту "Твій вибір" продовжується профорієнтаційна робота з школярами. Так, для учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів Камінь-Каширського району, які відвідують міжшкільний навчально-виробничий комбінат, 24 та 25 квітня проведено інтерактивні мотиваційні заходи у формі профорієнтаційної гри "Твої професійні рішення" »
Школярів знайомили з новими професіями
26.04.2017
Луцький районний центр зайнятості в рамках квесту "Твій вибір!" провів профорієнтаційний урок на тему "Професії майбутнього" в загальноосвітній школі смт.Торчин. Учні 9-11 класів, для яких профорієнтатор Наталія Дорофей організувала захід, мали можливість ознайомитись з новими професіями, про які ще навіть не чули »
Діяльність обласної служби зайнятості
День відкритих дверей центру зайнятості для учнів Камінь-Каширського ВПУ
28.04.2017
Учні державного професійно-технічного училища "Камінь-Каширське вище професійне училище" 27 квітня відвідали Камінь-Каширський районний центр зайнятості. 25 молодих осіб, які здобувають професію кухаря, ознайомились з інформаційним наповненням секторів центру зайнятості, реальним станом ринку праці, можливістю працевлаштування за обраною професією »
Вчитися, пізнавати нове і ділитися з клієнтами служби зайнятості
27.04.2017
26 квітня відділом організації профнавчання Волинського ОЦЗ проведено семінар-навчання для фахівців міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості, на яких покладені обов'язки з профнавчання. На навчанні обговорювалась тема "Підготовка фахівців для харчової промисловості" »
Профнавчання
Отримай свій шанс! Безкоштовна освіта в Україні для тих, кому за 45
28.04.2017
Випускниця Рассковська Ірина Володимирівна, яка закінчила навчання в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України за державною Програмою 45+ за спеціальністю "Соціальна робота", розповіла про те, що завдяки цьому важливому соціальному проекту вона отримала можливість безкоштовного і водночас якісного навчання »
Результати співпраці
Послуги служби зайнятості на користь роботодавцям і безробітним
28.04.2017
Днями відбулася зустріч фахівців Ковельського міськрайонного центру зайнятості з керівником ТОВ "Вілена-М" Віктором Хомичем з приводу пропозицій роботодавця щодо розширення переліку робітничих спеціальностей, за якими здійснюється підтвердження результатів неформального професійного навчання »
Ярмарок вакансій залишається дієвим методом підбору персоналу
27.04.2017
26 квітня в Луцькому міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій на замовлення ПП "ТД "Салют" за професіями: вантажник, продавець продовольчих товарів, кухар, помічник бармена та охоронник. На захід було запрошено 23 пошукачі роботи »
Тісна співпраця вигідна всім
26.04.2017
Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості в умовах сьогодення є забезпечення індивідуального підходу до кожної людини, надання оперативної та якісної допомоги у працевлаштуванні. Одним з таких прикладів є функціонування дитячого садка, який працює тільки в теплу пору року і у співпраці із Доросинівською сільською радою місцеві мешканці отримали роботу »
Взаємокорисна співпраця
26.04.2017
25 квітня в Камінь-Каширському районному центрі зайнятості відбулась робоча зустріч провідного фахівця з питань зайнятості Юлії Іщик та приватного підприємця Лесі Гоцик з питань підбору персоналу »
Каталог послуг
Роботодавець може підготувати кадри за допомогою служби зайнятості
26.04.2017
25 квітня у Камінь-Каширському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: "Організація підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації безробітних під замовлення роботодавця у навчальних закладах та безпосередньо на виробництві" »
Корисно шукачам роботи
Скористайтеся новим електронним сервісом служби зайнятості!
У січні 2017 року Державною службою зайнятості запроваджено сервіс "Електронна черга". Завдяки ньому, не виходячи із дому, можна записатись на реєстрацію в центрі зайнятості, а також на юридичну консультацію, консультацію щодо сприяння працевлаштуванню, вибору професії, з питань професійної орієнтації та професійного навчання »
Клуб учасників АТО в Ратному продовжує роботу
28.04.2017
В рамках діяльності Клубу учасників АТО 27 квітня в Ратнівському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників антитерористичної операції за участю фахівців центру соціальних служб у справах дітей, сім'ї та молоді. В заході взяли участь 7 осіб, в тому числі з числа зайнятого населення »
Історії працевлаштування безробітних Волині. Коли прагнеш досягти мети - досягаєш успіху
28.04.2017
Катерину Пушкарчук, бухгалтера за фахом, звільнили з роботи після закінчення декретної відпустки, намагалася знайти роботу самостійно. Час проходив, а пропозицій омріяної роботи все не траплялось. Тоді за допомогою у працевлаштуванні, Катерина звернулася до Луцького міського центру зайнятості »
Ковельський центр зайнятості: на допомогу демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО
28.04.2017
27 квітня у центрі зайнятості відбувся черговий семінар для учасників АТО та демобілізованих. З метою комплексного надання соціальних послуг цій категорії громадян до заходу залучили фахівців Ковельського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксану Воробей, Валентину Логвинюк та фахівця Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмилу Савину »
Чергове засідання клубу учасників АТО в Іваничах
28.04.2017
В Іваничівському районному центрі зайнятості 27 квітня відбулася чергова зустріч з військовослужбовцями та учасниками АТО в рамках діяльності Клубу. На захід було запрошено директора районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Віталія Марчука та голову Іваничівської районної організації учасників АТО Володимира Рубана »
Історії працевлаштування безробітних Волині. Головне, не боятися нового…
28.04.2017
Сніжана Косячнікова звернулась в Ківерцівський районний центр зайнятості в пошуках роботи. Закінчивши Торчинський професійний ліцей за професією штукатур та маляр, Сніжана ортимала невеликий досвід праці маляром. Дівчина, прийшовши у центр зайнятості, на першому відвідуванні виявила бажання бути офіціантом »
Власна справа
Історії працевлаштування безробітних Волині. Підприємництво - це шлях до успіху, якому сприяє державна служба зайнятості
27.04.2017
В Локачинський районний центр зайнятості звернулась Зінаїда Грицюк. Жінка працювала сторожем, пізніше продавцем непродовольчих товарів. Але в міру обставин, що виникли, залишилась без роботи. На перший погляд ніби типова ситуація, але не для неї. Не працювати молода жінка не звикла і тому не приховувала своєї тривоги чи працевлаштується у маленькому селищі »
Терміново потрібні!
Роботодавці Волині пропонують роботу
Гарячі лінії
"Гаряча" лінія для оперативного надання соціальних послуг громадянам, які прибувають з АР Крим та міста Севастополя та зони проведення АТО  »
Служба зайнятості - демобілізованим військовослужбовцям
Досвід роботи волинської обласної служби зайнятості щодо надання послуг демобілізованим військовослужбовцям
Відеорезюме безробітних Волині
Інтернет-портал "ТРУД"
У вас проблеми із пошуком роботи? Ви потребуєте працівників? Завітайте до порталу нового покоління "Труд"  »
Соціально-відповідальні роботодавці Волині
Пропонуємо Вашій увазі інформацію про соціально-відповідальних роботодавців Волині. Матеріали в рубриці систематично оновлюються та доповнюються
Громадська приймальня Волинського обласного центру зайнятості
У Волинському обласному центрі зайнятості запроваджено функціонування Громадської приймальні, де Ви можете оперативно отримати професійні та доступні консультації із законодавчих та інших питань, пов
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
 
Анонімна анкета "Стоп Корупція"  »
Волинська обласна служба зайнятості - особам з обмеженими фізичними можливостями
Стан звернень осіб з обмеженими можливостями до служби зайнятості Волинської області протягом 2008-2015 років
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Роботодавцям
Шановні роботодавці! Пропонуємо наші послуги!  »
Населенню
Документи, необхідні для реєстрації у службі зайнятості  »
Зобов'язання безробітних громадян, які навчаються за направленням служби зайнятості  »
Нові можливості для зайнятості учасників АТО  »
Соціальна реклама
До уваги вимушених переселенців з АР Крим та східних областей України
Пізнаємо Волинь
Народні умільці волинського краю  »
Запроси на рідну Волинь  »
"Підприємливі люди волинського села"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні веб-джерела
Волинське обласне об'єднання організацій роботодавців  »
Головне управління статистики у Волинській області  »
Луцький національний технічний університет  »
Департамент агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації  »
Безоплатна правова допомога
Регіональний центр з надання безоплатної  вторинної правової допомоги  у Волинській області
На Волині розширено мережу виїзних консультаційних пунктів з правових питань  »
Державна податкова адміністрація у Волинській області
Державна податкова адміністрація у Волинській області
Опитування
Що, на Вашу думку, може найбільш ефективно сприяти Вашій зайнятості?
бажання працювати (самореалізації)
професійне навчання, перенавчання
висока заробітна плата
хороші умови праці
вільний графік роботи
позитивна репутація роботодавця
можливість кар'єрного росту
перспектива започаткування власної справи
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати