24 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Тимчасова зайнятість: користь - для громади, дохід - для безробітних
 
18.05.2017  |  Анюта Зеленко, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Маневицького РЦЗ версія для друку
Тимчасова зайнятість: користь - для громади, дохід - для безробітних

 

DSCN5568В умовах гострої конкуренції на ринку праці, дефіциту якісних вакансій, особливо у сільській місцевості, все більшої популярності набувають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які організовує служба зайнятості спільно з органами влади, підприємствами, установами та організаціями на паритетних засадах.

Нині працівники Маневицького районного центру зайнятості, організовуючи оплачувані громадські роботи, активно співпрацюють з сільськими головами Прилісненської, Троянівської, Старосільської, Четвертнянської, Довжицької, Гораймівської, Оконської сільських рад, а також Маневицьким та Колківським ВУЖКГ, котрі постійно дбають про чистоту та благоустрій довколишніх територій. Залучені до тимчасової зайнятості безробітні налаштовані позитивно, адже це непогане джерело прибутку. Зазвичай, клієнти центру зайнятості займаються озелененням населених пунктів, очисткою придорожніх смуг, упорядкуванням кладовищ, місць меморіальних поховань, пам’ятників, братських могил тощо.

Загалом до суспільно значимих робіт з початку 2017 року залучено 71 особу з числа безробітних.

DSCN5569Спеціалісти центру зайнятості й надалі проводитимуть активну інформаційно-роз’яснювальну діяльність з метою надання можливості особам, котрі перебувають у пошуку заробітку, адаптуватися до умов праці й поліпшити добробут родин.