21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Уроки реального трудового життя
 
18.05.2017  |  Тетяна Клямар, провідний фахівець Любешівського РЦЗ версія для друку
Уроки реального трудового життя

кллямар

16 травня для учнів випускних класів у школах району сіл Бірки, Погулянка, Мала Глуша, Велика Глуша, Щитинь  фахівці Любешівського районного центру зайнятості провели профорієнтаційні заходи «Урок реального трудового життя».

До участі запросили майбутні випускники з метою ознайомлення з вибором професії в сучасних умовах та актуальними професіями на ринку праці.

Профорієнтатор центру зайнятості Тетяна Клямар надала інформацію про те, що потрібно враховувати при виборі професії, як уникнути помилок. Розповіла, де можна працевлаштуватися після закінчення навчання за обраною професією та які професії користуються попитом на регіональному ринку праці. Особливу увагу випускників звернула на можливість проходження профорієнтаційного тестування на визначення професійних здібностей за методикою «Магеллано Університет» або з використанням матеріалів сайту «Моя кар’єра».

В роботі з учнями використовували програмно-апаратні комплекси «Профорієнтаційний термінал», які розміщені у кожній школі. З цікавістю школярі проглядали анімаційні відеоролики про професійний вибір.  

клямарУсіх охочих запросили до центру зайнятості, де вони можуть отримати поради щодо можливих шляхів професійного навчання, за допомогою сучасних психодіагностичних методик визначитись у сфері професійної діяльності, ознайомитись з навчальними закладами, які здійснюють професійну підготовку.

 

  На фото: під час заходу.