21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Професійні дні

17 травня - Всесвітній день електрозв'язку та інформаційного суспільства
 
17.05.2017  |  Ковельський МРЦЗ версія для друку
17 травня - Всесвітній день електрозв'язку та інформаційного суспільства

Це професійне свято всіх програмістів, системних адміністраторів, інтернет-провайдерів, веб-дизайнерів, редакторів інтернет-видань і всіх, хто зайнятий у сфері інформаційних технологій.

Починаючи з 1969 року, 17 травня відзначався Всесвітній день електрозв'язку з нагоди заснування Міжнародного союзу електрозв'язку та підписання першої Міжнародної телеграфної конвенції в 1865 році (Париж). Цей день був встановлений Повноважною конференцією, що відбулася в Малазі-Торремоліносі у 1973 році. Що стосується Всесвітнього дня інформаційного суспільства, то в листопаді 2005 року Всесвітня зустріч на вищому рівні з питань інформаційного суспільства закликала Генеральну Асамблею ООН оголосити 17 травня Всесвітнім днем інформаційного суспільства, щоб підкреслити важливість інформаційно-комунікаційних технологій та зосередити увагу на широкому спектрі питань, що стосуються інформаційного суспільства.

У березні 2006 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію, згідно з якою Всесвітній день інформаційного суспільства буде щорічно відзначатися 17 травня. У листопаді 2006-го на повноважній конференції МСЕ в Анталії (Туреччина) ухвалили рішення про об‘єднання обох заходів, які святкуватимуть 17 травня як Всесвітній день електрозв'язку та інформаційного суспільства.

Сьогодні інформаційні технології стали невід’ємною частиною сучасного світу. Вони значною мірою визначають подальший економічний та суспільний розвиток людства.

Фахівці пов’язані з цією галуззю мають можливість працювати в державних та комерційних установах, які використовують комп’ютерні технології: банках, комерційних фірмах, адміністративних установах, навчальних та медичних закладах, на залізниці, підприємствах зв'язку, в організаціях, що створюють інформаційні ресурси.

Попит на фахівців у галузі інформаційно-комунікаційних технологій щодня зростає.

Вітаємо всіх причетних до свята, бажаємо вам наснаги у роботі, здоров’я, успіхів та кар‘єрного росту в галузі інформаційних технологій!