14 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Ярмарок вакансій допоміг знайти працівників
 
18.05.2017  |  Я. Гулавський, провідний фахівець із питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенського РЦЗ версія для друку
Ярмарок вакансій допоміг знайти працівників

 

паккоДнями у Рожищенському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій з підбору персоналу для ТзОВ «Пакко Холдинг». На захід запросили безробітних різної вікової категорії та професійного складу, позаяк роботодавець не ставив особливих вимог до претендентів на вакансії, а саме:

1.  Касир торговельного залу;

2.  Продавець продовольчих товарів;

3.  Охоронник;

4.  Комірник;

5.  Пекар;

6.  Обвалювальник м'яса;

7.  Комплектувальник;

8.  Прибиральник службових приміщень.

Представник роботодавця - начальник відділу з підбору персоналу ТзОВ «Пакко Холдинг» Олена Сочинська - надала коротку характеристику підприємства, поінформувала про вимоги до претендентів. Особливий акцент зробила на відшкодуванні підприємством для своїх працівників вартості проїзду та одноразове харчування.

Учасників ярмарку цікавили питання щодо вимог до персоналу, умов праці, графіку роботи, заробітної плати, додаткових заохочень (бонусів). На всі запитання Олена Євгенівна надала вичерпні відповіді.

Восьмеро присутніх зацікавились пропозицією роботи та отримали направлення для безпосереднього ознайомлення, співбесіди та працевлаштування на цьому підприємстві.

 

 

паккоо