24 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Керівники обговорили перспективи подальшої співпраці
 
18.05.2017  |  Камінь-Каширський РЦЗ версія для друку
Керівники обговорили перспективи подальшої співпраці

 

17 травня відбулася чергова зустріч директора Камінь-Каширського районного центру зайнятості Лілії Дзямко з підприємцем Вікторією Богач, яка займається роздрібною торгівлею канцтоварами, дитячими іграшками та книгами. Її магазини «Артемко» та «Українська книга» лідери не лише в нашому районі, але й Волинської області.

Під час зустрічі обговорили питання поточної та перспективної потреби в кадрах, можливості організації професійного навчання, отримання компенсації єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця. Вікторія Юріївна багато років співпрацює з районною службою зайнятості, за допомогою якої уже працевлаштувано більш як 30 найманих працівників.

За словами підприємця, в майбутньому планується розширення підприємницької діяльності, в планах - будівництво торгового центру для найменших клієнтів міста. Тому буде потреба в працівниках для відділів центру, повідомила, які вимоги до претендентів, а Лілія Мефодіївна поінформувала, що серед шукачів роботи будуть підшукуватися відповідні працівники, ознайомила роботодавця з банком резюме.