21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Презентували підприємство на ярмарку вакансій
 
18.05.2017  |  Інна Домець, провідний фахівець із питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Ковельського МРЦЗ версія для друку
Презентували підприємство на ярмарку вакансій

 

ковельсільмашЗа ініціативи Ковельського міськрайонного центру зайнятості для підприємства Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробниче об’єднання Ковельсільмаш» 17 травня відбувся ярмарок вакансій для пошукачів роботи.

Інженер з охорони праці заводу Петро Пайчук презентував безробітним підприємство, ознайомив із структурою підприємства, виробничими підрозділами. Пізнавальною для присутніх стала інформація від інспектора відділу кадрів Надії Шульги про умови праці, розмір заробітної плати, соціальні гарантії для працівників, можливість навчання безпосередньо на робочих місцях виробництва з наступним гарантованим працевлаштуванням.

Під час ярмарку представники заводу індивідуально поспілкувалися із пошукачами роботи, поцікавилися їх професійним досвідом, навиками в роботі й запросили бажаючих на виробництво. Адже сьогодні підприємству необхідні і кваліфіковані фахівці, і працівники без професії, бо навчитися є біля кого.

На завершення заходу двом безробітним, які виявили бажання працювати, були видані направлення на роботу за професіями слюсар-інструментальник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах.  

Інформування безробітних та незайнятого населення Ковельщини щодо можливості працевлаштування на цьому виробництві за професіями токар, ланцюгов’язальник, верстатник широкого профілю, стропальник, коваль-штампувальник та інші триває.