21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Окреслили напрями співпраці
 
18.05.2017  |  Відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ версія для друку
Окреслили напрями співпраці

 

Для налагодження співпраці служби зайнятості з Волинською дирекцією державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» 18 травня відбулася зустріч-знайомство керівників обласного центру зайнятості Романа Романюка та Волинської дирекції «Укрпошта» Івана Шевчука.

Під час розмови обговорили можливості служби зайнятості  щодо підбору працівників на замовлення роботодавця, в тому числі безробітних з категорії внутрішньо – переміщених осіб.

За словами керівника дирекції, на сьогодні підприємство активно реформується для надання споживачам високоякісних послуг у сфері поштового зв’язку, фінансових та інших загальнодоступних послуг. Розробляється нова система мотивації оплати праці, планується підвищення рівня заробітної плати працівників, впроваджуються нові проекти. У найближчій перспективі відкритими будуть вакансії начальника центру підбору персоналу, головного бухгалтера, начальника центру операційної фінансової діяльності та ін.

В свою чергу, директор обласного центру зайнятості Роман Романюк запропонував  інструменти служби зайнятості з питань ефективного підбору персоналу: проведення презентацій роботодавця, ярмарків та міні-ярмарків вакансій, професійного навчання, використання електронних сервісів, зокрема, відеорезюме безробітних, проведення скайп-співбесід роботодавця з потенційними претендентами на роботу.

За результатами зустрічі напрацьовано механізм щодо організації подальшої співпраці.