24 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Безробітним розповіли, як офіційне працевлаштування впливає на розмір пенсії
 
19.05.2017  |  Оксана Закревська, провідний юрисконсульт Володимир-Волинського МРЦЗ версія для друку
Безробітним розповіли, як офіційне працевлаштування впливає на розмір пенсії

володимир-волинський18 травня у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості відбувся черговий інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону. До участі запросили заступника начальника Володимир-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Оксану Сак.

В рамках семінару провідний юрисконсульт центру зайнятості Оксана Закревська ознайомила присутніх із правовими аспектами перебування на обліку, правами та обов’язками зареєстрованих безробітних, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, а також надала інформацію щодо попиту та пропозиції на ринку праці у регіоні.

Про основні новели законопроекту щодо пенсійної реформи в Україні розповіла заступник начальника Володимир-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Сак. Крім того, Оксана Володимирівна роз’яснила порядок призначення пенсій та звернула увагу на те, як розмір пенсії залежить від страхового стажу набутого за період трудової діяльності. Також присутніх поінформували про функціонування в управлінні Пенсійного фонду України школи майбутнього пенсіонера, де всі охочі можуть отримати детальну інформацію щодо призначення пенсій.

Безробітні, які брали участь в семінарі, отримали багато корисної інформації та відповіді на питання, що їх цікавили.