21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Реалізація гендерної політики

Як жінці поєднати сім'ю та роботу?
 
19.05.2017  |  Тетяна Клямар, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Любешівського РЦЗ версія для друку
Як жінці поєднати сім'ю та роботу?

 

гендер218 травня у Любешівському районному центрі зайнятості спільно з «Волинським інститутом підтримки та розвитку громадських ініціатив» провели тренінг на тему: «Жінка і праця. Секрети поєднання сім'ї та роботи».

Метою тренінгу було посприяти активізації жінок у пошуку роботи, аби підвищити їх конкурентоспроможність на ринку праці, сформувати віру у себе та свої сили і запобігти гендерній дискримінації.

Під час тренінгу учасників ознайомили з якостями, які хочуть бачити у своїх підлеглих-жінках роботодавці. Надали інформацію про особливості зайнятості жінок у сучасних умовах. Розглянули проблеми працевлаштування, з якими часто стикаються жінки.

Тренер також ознайомила учасників з механізмом прийняття на роботу. Надала інформацію про законодавство України, що регулює аспекти зайнятості жінок.

Присутні мали можливість висловити своє бачення щодо проблем у працевлаштуванні.

Під час зустрічі тренер допомагала учасникам пізнати себе. Навчала методам орієнтації на досягнення оптимального результату, встановлювати та підвищувати мотивацію щодо зусиль в пошуку роботи, формувати адекватну самооцінку для ефективної самореалізації на ринку праці.

Присутні практично розглянули методи, способи, засоби пошуку роботи. Всі змогли проаналізувати методи подолання внутрішніх конфліктів з метою подолання перешкод щодо їхнього працевлаштування.