15 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Допоможемо утвердитись у мирному житті
 
19.05.2017  |  О. Світліковська, провідний інспектор по роботі з персоналом відділу по роботі з персоналом ОЦЗ версія для друку
Допоможемо утвердитись у мирному житті

 

гооспіталь18 травня працівники відділу по роботі з персоналом обласного центру зайнятості відвідали Волинський обласний госпіталь для ветеранів війни, де лікуються і проходять реабілітацію ті, хто з честю виконував свій громадянський обов’язок. Їм важко після демобілізації повертатися до мирного життя.

Саме тому працівники центру зайнятості активно підтримують учасників АТО, поранених військовослужбовців. Стали традиційними зустрічі з пацієнтами Луцького гарнізонного госпіталю, госпіталю для ветеранів, під час яких у невимушеному спілкуванні окреслюються проблеми, що найбільше хвилюють учорашніх солдатів. Однією з найактуальніших тем, які порушують учасники таких зустрічей, є працевлаштування. Хлопці мріють реалізувати свої можливості у професійному плані, бути успішними, їм потрібно забезпечувати родини.

Тож і цього разу начальник відділу по роботі з персоналом обласного центру зайнятості Руслана Клімова дохідливо і всебічно розповіла про послуги служби зайнятості, про реальні перспективи започаткування власної справи, проходження професійного навчання. Щоб зняти психологічні бар’єри, які часто заважають демобілізованим проявити себе, щоб вони швидше змогли відновити душевну рівновагу і зміцнити впевненість у власних силах, важливо оточити цих людей увагою, турботою, теплом. Саме така атмосфера панувала під час зустрічі.

До спілкування долучилася кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та соціальної психології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анна Кульчицька. Аби боротися зі стресом, у людини має бути позитивний ресурс. Отож, важливо допомогти демобілізованим збагатитися позитивними емоціями, навчити їх боротися із кризовими ситуаціями. Анна Валеріївна розповіла про способи подолання стресу, провела практичне заняття, показала дихальні вправи. Повільне та глибоке дихання знижує збудливість нервових центрів та сприяє мязевому розслабленню. Змінюючи вид та ритм дихання, а також тривалість вдиху та видиху, ми можемо впливати на свій емоційний стан.

Від імені всього колективу обласного центру зайнятості ми запевнили вчорашніх солдатів, що будемо раді допомогти їм в утвердженні у мирному житті.