22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Для голів ОСББ організували навчальний семінар
 
19.05.2017  |  Ірина Коритко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Нововолинського МЦЗ версія для друку
Для голів ОСББ організували навчальний семінар

 

IMG_482918 травня в Нововолинському міському центрі зайнятості для голів ОСББ міста відбувся правопросвітницький семінар за ініціативи «Нововолинського бюро правової допомоги» та за участю представників Нововолинського міського центру зайнятості, органів Пенсійного фонду.

Начальник відділу «Нововолинського бюро правової допомоги» Вікторія Скриннік розпочала зустріч з ознайомлення присутніх з метою проведення заходу - інформування представників ОСББ щодо порядку ведення претензійно-позовної роботи ОСББ. Присутні отримали інформацію про те, що таке претензія, позовна заява до суду, її форма та зміст, про порядок пред’явлення претензії та строки її розгляду, види судових витрат. Також Вікторія Скриннік коротко ознайомила учасників заходу про суть судового збору, його розміри та ставки, згідно з Законом України «Про судовий збір».

Заступник директора Нововолинського міського центру зайнятості Ірина Олійник розповіла про пріоритетні напрямки роботи служби зайнятості: це підбір персоналу, навчання безробітних на замовлення працедавців, компенсація роботодавцям фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштованих на новостворені робочі місця безробітних громадян, організація робіт тимчасового характеру. Також роботодавці були поінформовані про порядок подання інформації про попит на робочу силу (вакансії), можливості електронного кабінету роботодавця, а також про нові форми співпраці з роботодавцями: відеорезюме та скайп-співбесіди з претендентами на посади.

Заступник начальника Нововолинсько-Іваничівського об’єднаного управління ПФУ Волинської області Світлана Радиховська розповіла про нововведення у сфері пенсійного законодавства щодо сплати єдиного соціального внеску, детально зупинилась на особливостях сплати в умовах неповної зайнятості, роботі за сумісництвом; поняття трудового стажу при виконанні робіт (надання послуг) за цивільно-правовим договором.

Порушені теми під час проведення семінару викликали активну дискусію між учасниками. Вони мали можливість отримати відповіді на запитання про отримання інформаційної довідки щодо перевірки майнових прав, отримання оперативної інформації про стан розгляду своїх запитів до державних органів тощо, також роздаткові матеріали (шаблони позовної заяви, претензії).