19 вересня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Волинська обласна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

Завершальні акорди проекту "Дорога додому"
 
19.05.2017  |  Г. Ліщук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Маневицького РЦЗ версія для друку
Завершальні акорди проекту "Дорога додому"

 

ато дорогаЦими днями у Маневицькому районному центрі зайнятості провели завершальний тренінг для учасників АТО в рамках проекту «Дорога додому» за сприянням громадської організації «Волинські перспективи».

Захід розпочався з екскурсії до Маневицького краєзнавчого музею, де Людмила Піддубна розповіла про історію краю від найдавніших часів до сьогодення. Серед експонатів музею важливе місце приділяється етнографічним матеріалам, які дають можливість простежити особливості традиційно-побутової культури мешканців поліського краю. Знаряддя праці землеробства, тваринництва, вироби різноманітних народних промислів та ремесел, посуд, одяг - яскраво і образно відтворюють повсякденне життя й заняття жителів Полісся минулих століть. Учасник щиро подякували працівнику музею за змістовну та цікаву екскурсію історією рідного краю.

ато доорогаНа завершення учасники тренінгу поїхали у зону відпочинку «Сосновий бір», де гуртом приготували юшку та козацький куліш. За цікавими розмовами час пролетів дуже швидко. Під час смакування керівник ГО «Волинські перспективи» Ніна Пахом’юк підбила підсумки зустрічей проекту з безробітними - учасниками АТО. Захід пройшов у дружній та теплій атмосфері.