24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Зелений туризм як різновид підприємницької діяльності в сільській місцевості
 
19.05.2017  |  Марія Серединська, провідний фахівець з питань зайнятості Локачинського РЦЗ версія для друку
Зелений туризм як різновид підприємницької діяльності в сільській місцевості

 

агроВже стало доброю традицією з пробудженням природи розпочинати освітній проект «Школа підтримки культури і туризму». Саме тому в Локачинському районному центрі зайнятості відбувся семінар «Зелений туризм як різновид підприємницької діяльності в сільській місцевості».

Сучасний стан економічного розвитку України потребує пошуку нових форм господарювання в сільській місцевості. Однією з таких форм може бути мале підприємництво, а перспективним проявом підприємницької ініціативи в цій місцевості є зелений туризм.

Провідний фахівець з питань зайнятості Марія Серединська зазначила, що сільський туризм – це діяльність, у центрі уваги якої знаходиться природа і людина. Це діяльність, яка дозволяє використовувати існуючий житловий фонд і не вимагає значних інвестиційних витрат, і, водночас, це істотний внесок у регіональний розвиток.

«Сьогодні зростаючим сектором світового туристичного господарства є сфера сільського зеленого туризму. Таку діяльність можна сміло вважати підприємництвом, оскільки власники садиб створюють додаткові робочі місця, цим самим зменшують безробіття на селі, надають послуги, пов’язані з проживанням і харчуванням, а також атракції, пов’язані зі звичайним побутом сільського жителя за певну плату, що і є прибутком для власників даної садиби», - зазначив провідний юрисконсульт центру зайнятості Валерій Лаценко та ознайомив присутніх із усіма правовими аспектами цієї сфери.

Відпочинок на селі приваблює туристів, які прагнуть хоча б трохи пожити в екологічно чистій сільській місцевості, поласувати традиційною кухнею, оздоровитися, сільська свобода, яку не дають масові курорти, певна екзотика сільської праці, прагнення показати дітям звідки береться хліб, молоко та інші продукти.

Працівники центру зайнятості вірять, що з пробудженням природи вдалося пробудити в присутніх бажання озирнутися навколо себе та іншими очима поглянути на перспективи подальшої самозайнятості на селі.