21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Презентуємо молоді кращих роботодавців
 
19.05.2017  |  Тамара Пачковська, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Ковельського МРЦЗ версія для друку
Презентуємо молоді кращих роботодавців

 

Основне завдання центру зайнятості - допомогти у пошуку роботи безробітним. Проте досягти позитивного результату можливо лише завдяки побудові тісної співпраці з роботодавцями.  

Фізична особа-підприємець Максим Королюк є давнім партнером Ковельського міськрайонного центру зайнятості. Роботодавець здійснює діяльність у сфері громадського харчування, функціонує кафе «Білоруські страви». Максим Миколайович активно користується послугами служби зайнятості. Організовуються роботи тимчасового характеру для зареєстрованих безробітних, також проводиться стажування під замовлення роботодавця.

Для якісного підбору необхідних працівників роботодавцю 18 травня фахівці  Ковельського міськрайонного центру зайнятості провели виїзну «Презентацію роботодавця» у Старовижівському професійному ліцеї. Представник від роботодавця Іван Георгійович ознайомив студентів закладу та їх батьків з потребою у працівниках, умовами прийняття на роботу та оплатою праці. Студенти, що брали участь у заході, зацікавилися перспективами працевлаштування за професією «кухар».

Директор Старовижівського ліцею Анатолій Хлапук представив свій навчальний заклад. Розповів про професії, які здобувають випускники. 

Результатом зустрічі залишилися задоволені усі: служба зайнятості, роботодавець, навчальний заклад та студенти. Важливим у цьому діалозі стала пропозиція керівника ліцею укласти угоду з роботодавцем про співпрацю щодо проходження виробничої практики на підприємстві з можливістю подальшого працевлаштування.

Сподіваємось, що виїзна «Презентація роботодавця» була корисною, адже пройшла цікаво та інформативно. Присутні отримали вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили, та подякували роботодавцю за приділену їм увагу.