21 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Історії працевлаштування безробітних Волині. Стажування - шлях до працевлаштування
 
19.05.2017  |  О. Костюк, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних версія для друку
Історії працевлаштування безробітних Волині. Стажування - шлях до працевлаштування

 

Ні для кого не таємниця, яким стрімким і непередбачуваним є наше життя. Людина постійно стикається з усілякими труднощами в питанні пошуку себе. Зміни в економічній, соціальній сферах суспільства вимагають від сучасної людини здатності освоєння професії та адаптації до технічних і організаційних нововведень.

Для забезпечення ефективного працевлаштування безробітних громадян державна служба зайнятості у співпраці із роботодавцями залучає пошукачів роботи до такої форми навчання, як стажування безпосередньо на виробництві. Одним із таких безробітних, що скористався цією послугою, є колишній учасник АТО Сергій Склезь.

До звернення за сприянням у працевлаштуванні до служби зайнятості Сергій Васильович мав досвід роботи взуттьовика з ремонту взуття, але після тривалої перерви у трудовій діяльності не міг знайти постійної роботи.

Особистий консультант склав індивідуальний план самостійного пошуку роботи, Сергій Склезь виконав всі рекомендації спеціаліста, опрацьовував актуальні вакансії. Для цього використовував електронні ресурси державної служби зайнятості, щоденно переглядав пропозиції роботи, розмістив своє резюме на Інтернет-порталі «Труд».

Під час чергового відвідування центру зайнятості спеціаліст скерувала безробітного на співбесіду до підприємця Олександра Шевчука, який надає послуги з ремонту та пошиття взуття. Його бажання, мотивація до праці захопили роботодавця, але для працевлаштування на постійне робоче місце потрібно було відновити практичні вміння та навички.

Для забезпечення успішного працевлаштування Сергію Васильовичу спеціаліст з професійного навчання Ковельського міськрайонного центру зайнятості запропонував підвищити свою кваліфікацію шляхом стажування за професією «взуттьовик з ремонту взуття» безпосередньо на робочому місці – у підприємця Олександра Шевчука. Така форма навчання має низку преваг. Підготовка на підприємстві тісно пов’язана з вимогами, яким повинен відповідати спеціаліст. У безробітного з’являється реальна можливість відновити та удосконалити свої знання, набути досвіду практичної роботи, адаптуватись до режиму роботи, зарекомендувати себе і залишитись на підприємстві після закінчення навчання.

Після успішного стажування Сергія Склезя працевлаштували на посаду взуттьовик з ремонту взуття до підприємця Олександра Шевчука.

Молодий чоловік вдячний працівникам Ковельського центру зайнятості, адже він отримав не тільки хорошу роботу, але й впевненість в собі, відчув стабільність та потрібність.

 

 також на цю тему:
18.05.2017 09:31
Історії працевлаштування безробітних Волині. Головне - вірити в себе