24 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Зустріч з батьками випускників
 
19.05.2017  |  Луцький МЦЗ версія для друку
Зустріч з батьками випускників

 

IMG_6346-118 травня фахівці Луцького міського центру зайнятості були присутні на батьківських зборах в Луцькому НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського». Тематика зустрічі присвячена завершенню навчального року випускного 9-го класу.

Саме в цей період над питанням вибору подальшого шляху задумуються, як батьки, так і діти. Чи продовжувати навчання в школі, чи обрати майбутній фах і вступати у вузи? Як не помилитися і знайти таку справу, яка буде до душі і приноситиме прибуток? У який навчальний заклад вступати? Ці та інші питання обговорювали з представником центру зайнятості.

У гімназії працює профконсультаційний термінал, який може зарадити у підборі вузу, ознайомити з описами професій, дати поради щодо правильного вибору професій та надати ще багато іншої корисної інформації, як для школярів, так і для вчителів та батьків.

Про актуальність вакансій на сучасному ринку праці батьки дізналися з «Барометру професій». Фахівець поділилася формулою правильного вибору професії «Хочу - можу – треба», яку корисно опрацьовувати разом з дітьми.

Батькам роздали на паперових носіях методики профдіагностичного тестування, а також запросили учнів на День відкритих дверей центру зайнятості. Обговорили можливість організації за сприянням фахівців центру зайнятості професіографічних екскурсій для випускників на підприємства міста Луцька. Адже побачити особливості професії на виробництві надає більше переконливості при прийнятті рішення.

Фахівець з профорієнтації наголосила батькам, що професію треба обирати не за престижністю, а, в першу чергу, за уподобанням, схильностями та актуальністю.

IMG_6350Нехай пощастить юним у правильному виборі!