18 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Реалізація гендерної політики

"Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми"
 
19.05.2017  |  Оксана Самолюк, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Нововолинського МЦЗ версія для друку
"Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми"

 

Для підвищення обізнаності молоді щодо проблеми торгівлі людьми та ризиків нелегального працевлаштування, в тому числі за кордоном, відбувся інформаційний захід для студентів Нововолинського навчально-наукового Інституту економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету у рамках діяльності Центру кар’єри.

Участь у семінарі «Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми» взяли фахівець з профорієнтації та юрисконсульт Нововолинського міського центру зайнятості.

Оксана Самолюк зазначила про можливі ризики нелегального працевлаштування та навчання за кордоном, а саме: шахрайство при працевлаштуванні, економічна експлуатація та торгівля людьми. Корисними стали поради, як запобігти рабству та до кого звернутися за порадою та допомогою в Україні.

Тетяна Михалюк ознайомила присутніх з основами законодавства України у сфері працевлаштування, наслідками нелегальної трудової міграції, правовим захистом громадян, які перебувають за кордоном, зокрема, переліком організацій та установ, які здійснюють підтримку громадян України за кордоном.

Також учасники заходу отримали буклети, що містить контактні дані Міжнародних організацій із протидії торгівлі людьми.