24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)  
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

"Едельвіка" - соціально відповідальний партнер центру зайнятості
 
13.06.2017  |  Відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ версія для друку
"Едельвіка" - соціально відповідальний партнер центру зайнятості

елля13 червня відбулася робоча зустріч директора обласного центру зайнятості Романа Романюка з головою правління ПрАТ «Едельвіка» Юрієм Переходьком.

Підприємство, що заснувалось ще в серпні 1994 року, виробляє тканини та готовий одяг в етнічному стилі. За словами Юрія Переходька, на сьогодні компанія зарекомендувала себе як надійного партнера на внутрішньому та міжнародному ринку.

І це все завдяки команді професіоналів. Загалом же на підприємстві працює 250 осіб. Одяг, який створюють майстри ПрАТ «Едельвіка», - це не тільки вишиванки. Дизайнери намагаються максимально модернізувати українські етнічні мотиви, аби люди різного віку могли знайти собі одяг до смаку. Так, серед продукції – оздоблені вишивкою жакети та штани, спідниці та сукні різного покрою. Окрім того, підприємство виготовляє скатертини, рушники та інші речі домашнього вжитку.

https://www.volynnews.com/files/news/2015/09-21/166015/2054.jpg«Намагаємось створити комфортні умови роботи для працівників, купуємо високотехнологічне сертифіковане обладнання закордонного виробництва», – зазначив Юрій Переходько. Є новий проект, що передбачає створення нових робочих місць. Служба зайнятості запропонувала роботодавцю скористатись компенсацію єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних на ці місця.

Директор обласного центру зайнятості Роман Романюк розповів про інструменти центрів зайнятості щодо підбору персоналу. Служба зайнятості може частково компенсувати нестачу кваліфікованих кадрів за рахунок підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних. «Ми готові посилювати співпрацю в цьому напрямку», – зазначив керівник.

На завершення зустрічі проведено екскурсію на виробництві, під час якої ще раз переконалися, що «Едельвіка» - це вишуканий етноодяг із самого серця Волині.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

еляелллля